Bądź na bieżąco

Jesteś pacjentem onkologicznym i potrzebujesz wsparcia? Zgłoś się!

Zakończyła się część szkoleniowa naszego programu innowacji społecznej – przez kilka tygodni intensywnie szkoliliśmy osoby chętne zostać onkoasystentem, czyli towarzyszem i przewodnikiem osoby chorej na raka. Projekt ma się zakończyć rejestracją nowego zawodu. Nasi kandydaci na onkoasystentów wkraczają już w etap praktyki – rozpoczynają właśnie miesięczny staż, podczas którego będą mieli szansę wykorzystać nabytą wiedzę i  pomagać pacjentom onkologicznym. PACJENTÓW, KTÓRZY CHCIELIBY SKORZYSTAĆ Z TAKIEJ POMOCY ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! Czekamy na Wasze zgłoszenia pod mailem kontakt@fundacjabadz.pl i pod telefonem 603 689 668 do poniedziałku 20.11.2017.