newsy

Kompendium antyrakowe

„Naturalnie Zdrowym Być”  to wydawany przez Niezależne Wydawnictwo Informacyjne
Sp. z o.o. miesięcznik poświęcony odkryciom medycyny komplementarnej i przestrzegający przed otaczającymi nas zagrożeniami dla zdrowia. Jest on polskojęzyczną wersją francuskiego czasopisma o zdrowiu Alternatif Bien-Être.

Dossier Naturalnych Terapii to cykl raportów specjalnych na temat nowych odkryć z zakresu medycyny naturalnej potwierdzonych przez badania naukowe.

Zapraszamy do lektury wydania specjalnego – kompendium antyrakowe!

Rak-wszystkie-naturalne-rozwiazania>>>

A w nim o wyspie „antyrakowej”; o tym, jakie pożywienie zapobiega rozwojowi nowotworów, jak spowodować „samobójstwo” komórek rakowych; jak oczyścić i odtruć organizm; filary profilaktyki przeciwrakowej; jak się odżywiać podczas przyjmowania chemii; jakie badania krwi wskażą, czy jest zwiększone ryzyko zachorowania na raka; cała prawda o estrogenach, a także wszystko, co powinniśmy  wiedzieć, gdyby lekarz kiedykolwiek powiedział nam, że cierpimy na raka piersi lub raka prostaty.