Było

“Sen i jego wpływ na zdrowie”, wykład dr Elżbiety Dudzińskiej dla Centrum Kultury Wilanów

W czwartek 12 kwietnia 2018 roku miał miejsce pierwszy wykład inaugurujący współpracę naszej Fundacji z Centrum Kultury Wilanów. W ramach Wilanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbyło się spotkanie z dr Elżbietą Dudzińską, uznaną lekarz medycyny integralnej. Tematem wykładu był sen i jego wpływ na zdrowie. Doktor przedstawiła najważniejsze aspekty fizjologii snu, rodzaje zaburzeń snu oraz ich potencjalne przyczyny. Szczególną ciekawość słuchaczy wzbudził temat bezdechu sennego i jego konsekwencje. Przedstawiono również zasady higieny snu i metody leczenia bezsenności.  Uczestnicy wykazali duże zainteresowanie wykładem i zadawali wiele interesujących i ciekawych pytań.  Dziękujemy Prowadzącej, Centrum Kultury Wilanów oraz wszystkim Uczestnikom za tak miłe popołudnie i liczną frekwencję.