Bezpłatne konsultacje psychologiczne online

Home Bezpłatne konsultacje psychologiczne online

W ramach nowego cyklu konsultacji psychologicznych zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych spotkań indywidualnych dla osób w procesie życiowej zmiany, związanej z kryzysem, chorobą lub stratą.

Doświadczasz trudnej dla siebie zmiany w życiu? Przechodzisz kryzys? Doświadczasz przewlekłego stresu i wyczerpania? Przeżywasz żałobę lub inną stratę? Potrzebujesz lepiej zrozumieć siebie i/lub bliskich w swoim życiu? …i nie wiesz jak ruszyć dalej?

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych spotkań indywidualnych dla osób w procesie zmiany życiowej, związanej z kryzysem tożsamości, kryzysem w relacjach, stresem i chorobą.

Osoby zainteresowane prosimy o email w celu umówienia spotkania kontakt@fundacjabadz.pl (w ramach konsultacji oferujemy 3 bezpłatne spotkania). Spotkania online trwają ok. 60 minut.

Ważna informacja konsultacja nie jest psychoterapią. Spotkania mają charakter psychoedukacyjny i wsparciowy, ich celem wstępne określenie charakteru problemu i wskazanie sposobów pomocy. Zapewniamy pełną poufność.

Zapisz się na bezpłatne konsultacje online:

Adrianna Andrzejewska – obecnie w procesie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt – Pomoc psychologiczna Gestalt w praktyce zawodowej. Certyfikowany Coach w obszarze Life Coachingu. Certyfikowany Coach Grupowy i Zespołowy oraz Coach Biznesu NOVO.

Uczestniczka wielu programów rozwojowych i szkoleń z zakresu: rozwoju osobistego i psychologii transpersonalnej. Do pracy z drugim człowiekiem podchodzi holistycznie łącząc wszelkie zdobyte doświadczenia osobiste i zawodowe.

Przez wiele lat zawodowo związana z branżą finansową. Twórczyni marki Rysa na Szkle, propagatorka odkrywania tego, co z pozoru niewidoczne.
Prywatnie mama, żona, wielbicielka czworonogów.

Kilka słów ode mnie
Kontakt z drugim człowiekiem w jego prawdzie jest dla mnie cenny i poruszający. Z ogromnym szacunkiem i uważnością będę Ci towarzyszyła, w doświadczaniu własnej historii.

Ważne, by każde doświadczenie dawało wgląd w nas samych i prowadziło do odkrywania, tego, co blokuje nas w drodze do odnalezienia swojego prawdziwego Ja, co za tym idzie szczęścia, wolności i miłości. By każde doświadczenie powodowało, że wzrastamy jako człowiek i stajemy się spójni w obszarze umysłu ciała oraz duszy. Więcej www.rysanaszkle.com

Magdalena Powalska-Bąk – od 9 lat pasjonatka Porozumienia Bez Przemocy Marshalla Rosenberga, od 2020 roku współprowadząca Poznańską Grupę Empatyczną, certyfikowana mediatorka w nurcie Porozumienia Bez Przemocy, ukończyła kursy dla profesjonalistów w zakresie pomocy terapeutycznej w nurcie Systemu Wewnętrznej Rodziny Richarda Schwartza. Obecnie jest w procesie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt – Pomoc psychologiczna Gestalt w praktyce zawodowej. Pracuje w NGO, pomagając organizować pomoc humanitarną. Pasjonatka podróżowania i spotkań i spotkań z ludźmi, uwielbia się wspinać. Mama 3 prawie już dorosłych dzieci.

Sylwia Ćwiek – pchychoterapeutka w trakcie szkolenia w nurcie psychoterapii Gestalt, psychopedagog kreatywności, socjoterapeuta, trener, jobcoach. Założycielka placówek socjoterapeutycznych, współtworzyła ośrodki i programy dla osób bezdomnych, programy profilaktyczne i terapeutyczne dla młodzieży.

Od wielu lat zaangażowana w profilaktykę uzależnień współpracująca z MOPR-ami w zakresie wspierania osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Prowadziła również szkolenia dla biznesu w zakresie rozwoju potencjału w oparciu o zasoby marki, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań. Od wielu lat tworzy również projekty kulturalne dla Seniorów, artystów oraz młodzieży. Miłośniczka zwierząt, natury, gór i fotografii.

Kilka słów o mnie
Ciekawi mnie drugi człowiek, którego chcę zobaczyć i usłyszeć, spotkać się z tym co inne i z tym co bliskie. Każdy z nas jest w drodze – swojej własnej, którą nikt inny jeszcze nie kroczył. Każdy jest inny, zbudowany z własnych doświadczeń, przeżywania ich, wybierania, zatrzymywania się i ruszania, dystansu i kontaktu, bycia blisko siebie i blisko drugiego. Wierzę, że proces zmiany zaczyna się od przyjęcia siebie takim jakim się jest, pokochania, przyjęcia swojego światła i swojego cienia, zaopiekowania się każdą częścią tego siebie którego ma się od zawsze i na zawsze, dążeniem do tego, żeby już się nie opuszczać. Droga jest ciągłym odkrywaniem, ciągłą przemianą, doświadczaniem przyjęcia i rozminięcia, radości z połączenia i cierpienia z rozłączenia, doświadczania straty. Jest ciągłym balansowaniem pomiędzy.

Anna Macidłowska – jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia, coachem, trenerką i life navigatorką. Pracuję holistycznie w ujęciu body mind, integrując różnorodne podejścia i praktyki. Wierzę, że jesteśmy w nieustannym procesie poznawania siebie i stawania się, a kontekst i środowisko mają dla tego procesu znaczenie. W relacji z terapeutą możemy doświadczyć siebie w tu i teraz – właśnie w taki sposób rodzi się zmiana. Udzielam wsparcia psychologicznego, oferuję psychoterapię indywidualną dla dorosłych (podlegam regularnej superwizji), coaching indywidualny i grupowy, prowadzę warsztaty rozwojowe.

Jestem związana ze Szkołą Trenerów i Trenerek Komunikacji opartej na Empatii oraz Uniwersytetem SWPS. Przez wiele lat pracowałam na stanowisku menedżerskim w korporacji. Jestem też tancerką, członkinią rozwojowej wilczej społeczności, wiosną wydałam swój pierwszy tomik poezji. Żyję i pracuję z pasją. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, przeżywasz kryzys lub poszukujesz własnej drogi życiowej, zapraszam Cię na spotkanie.

Zachęcamy do wspierania projektów Fundacji, w tym bezpłatnych konsultacji psychologicznych poprzez Patronite!

Dziękujemy, dzięki Twojemu wsparciu będziemy działać dalej!