Kongres „Bądź w pełni zdrowia“

Home Kongres „Bądź w pełni zdrowia“

145 Tyś

Prewencja i leczenie chorób przewlekłych dotyczy każdego. W Polsce co roku diagnozuje się ponad 145 tysięcy zachorowań na nowotwory.

93 Tyś

Rocznie umiera na nie ponad 93 tysiące osób, tj. o 10% więcej kobiet i o 20% więcej mężczyzn niż w krajach Unii Europejskiej.

>10 %

Według analiz zaprezentowanych przez lekarzy na konferencji lekarsko-farmaceutycznej w Krakowie – już w 2020 roku liczba zachorowań i zgonów na nowotwory w Polsce będzie wyższa o ok. 10%.

Kongres Medycyny Integralnej to największe doroczne wydarzenie fundacyjne – spotkanie najlepszych specjalistów z liczną publicznością.

3 lutego 2018 Fundacja zorganizowała w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie Pierwszy Kongres Medycyny Integralnej „Bądź integralny w zdrowiu. Prewencja i leczenie chorób przewlekłych” uwzględniający najważniejsze zagadnienia medycyny integralnej i jej wpływu na zdrowie. Drugi Kongres Medycyny Integralnej „Bądź integralny w zdrowiu.

Medycyna przyszłości. Następny krok” odbył się 9 lutego

Gościmy wybitnych prelegentów ze świata i kraju, a całodniowe konwenty uwzględniające wykłady i warsztaty to zawsze wielki sukces merytoryczny i wydarzenia, które wpisują się w stały kalendarz aktywności fundacji.

Ludzie chorzy na nowotwory i choroby przewlekłe

z poczuciem zagubienia, lęku, bezsilności wobec służby zdrowia w Polsce oraz wobec braku szerszej wiedzy na temat różnych metod wspierania leczenia, nie współpracujące z lekarzami, ze sobą, czasem rosz-czeniowe.

Środowisko medyczne

autorytety, specjaliści i lekarze pierwszego kontaktu, stawiający diagnozy, zorientowani jak dotąd przede wszystkim na klasyczne metody leczenia, nie mający tradycji i zaufania do badania i leczenia całego organizmu.

Bliscy chorych na nowotwory i choroby przewlekłe

z poczuciem zagubienia, lęku, bezsilności wobec służby zdrowia w Polsce oraz wobec braku szerszej wiedzy na temat różnych metod wspierania leczenia, nie współpracujące z lekarzami, ze sobą, czasem rosz-czeniowe.

Społeczeństwo nieświadome onkologicznie

rzadko badające się, nie posiadającego wiedzy na temat konieczności profilaktyki oraz integralnego podejścia do zdrowia.

Korzyści dla sponsora w zamian za zaangażowanie i wsparcie działań Fundacji oferujemy szeroką prezentację firmy:

  • Umieszczenie logo Sponsora jako partnera Kongresu na stronie internetowej Fundacji “Bądź”, jej profilach w mediach społecznościowych i wszystkich druko-wanych materiałach promocyjnych;
  • Specjalne podziękowania dla Sponsora umieszczone na stronie internetowej Fundacji, na mediach społecznościowych, w newsletterze promującym wydarzenie i podsumowującym wydarzenie;
  • Umieszczenie logo Sponsora jako partnera Kongresu w teczkach dla uczestników (około 500 sztuk);
  • Liczne wizyty radiowe i telewizyjne przy okazji których promowany będzie Sponsor;
  • Obszerna relacja fotograficzna i filmowa w postaci reportażu po wydarzeniu (gdzie?), logo Sponsora na relacji;
  • Zagospodarowanie części foyer (promocja na miejscu), możliwość sprzedaży produktów Sponsora w strefie foyer;
  • Podziękowania ze sceny w mowie otwierającej;
  • Podkreślenie partnerstwa w materiale podsumowującym wydarzenie, które zawiśnie na stronie Fundacji. Bliska relacja, współpraca obu instytucji – synergia działań;
  • Podkreślenie partnerstwa w materiale podsumowującym wydarzenie, które zawiśnie na stronie Fundacji. Bliska relacja, współpraca obu instytucji – synergia działań;
  • Wspólny PR, rozszerzenie CSR Partnera o obszar związany z leczeniem holistycznym;

Stoisko sponsorskie

Kongres to możliwość łatwego dotracia do licznego grona potencjalnych klientów. W poprzednich latach współpracowało z nami 40 firm. Zapraszamy do zorganizowania firmowego stoiska w foyer muzeum.

Oferujemy możliwość ekspozycji Państwa produktów, dołączanie próbek oraz materiałów promocyjnych dla gości eventu oraz możliwość wygłoszenia krótkiego merytorycznego wykładu. Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczoną przestrzeń muzeum o wyborze ekspozycji decyduje organizator przedsięwzięcia.

Zapraszamy do współpracy

Wierzymy, że nasze zdrowie w dużej mierze leży w naszych rękach, a całościowe, integralne podejście do zdrowia jest przyszłością medycyny i odpowiedzią na mało optymistyczne prognozy. Kongres będzie organizowany cyklicznie – co rok. Z każdym rokiem będzie przybierać na sile, przyciągać coraz więcej osób i partnerów. Holistyczne podejście do zdrowia jest coraz bardziej popularne i wzbudza coraz większą ciekawość. Co roku naszemu wydarzeniu przyświecać będzie inna myśl i inny temat przewodni.