Jestem i będę

Home Jestem i będę

W projekcie ''Jestem i Będę'' poznajemy sylwetki bohaterów i ich historie radzenia sobie z kryzysem zdrowotnym.

Cykl “Jestem i Będę” to projekt mający na celu promocję aktywnej postawy wobec własnego zdrowia oraz holistycznego, zintegrowanego podejścia zarówno w profilaktyce jak i w leczeniu. Ideą akcji jest inspiracja każdego z nas do poszukiwania własnej drogi do zdrowia, do kultywowania w sobie wewnętrznej aktywności i mobilizacji. Wysłuchując autentycznych historii o powrocie do zdrowia często wbrew diagnozom i prognozom, mamy szansę przekonać się, że nie ma rzeczy niemożliwych, bo tkwi w nas ogromny potencjał do zdrowienia, a nasze zdrowie w ogromnej mierze leży w naszych rękach.

Cykl składa się z osobistego felietonu bohatera opublikowanego w vogue.pl. Felietony dopełnia seria niezwykłych zdjęć – portretów wykonanych przez najbardziej cenionych fotografów. Każdy z gości spotyka się z fotografem, który portretuje go według własnego uznania interpretując na swój sposób historię spotkanego bohatera.

Projekt dopełnia seria podcastów, intymna rozmowa bohatera z Oriną Krajewską w której bohaterowie dzielą się historią swojej choroby, powiadają o tym z czym się zmagali, jak wyszli z kryzysu zdrowotnego, jak odnaleźli swoją drogę do zdrowia a jak siłę do walki i w końcu – co poprzez ową walkę zmieniło się w ich życiu. Podcasty publikowane są na portalu Storytel.

fot. Gabriela Mazowiecka

Oferta dla sponsorów:

ZOSTAŃ PARTNEREM PROJEKTU “JESTEM I BĘDĘ”

Firmy oraz prywatni inwestorzy coraz chętniej angażują się w społeczne projekty związane ze zdrowiem, a przy okazji wspierają autentyczną ludzką determinację oraz siłę w procesie zdrowienia.

Będąc PARTNEREM Projektu “Jestem i Będę” zyskają Państwo silnych AMBASADORÓW którzy swoją histoprią udowadniają własną determinacją oraz siłę w walce o zdrowie. Są to losy opowiedziane z perspektywy czasu dlatego ich przekaz tak bardzo inspiruje do podjęcia aktywnej postawy wobec własnego zdrowia i procesu leczenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Projekt prowadzą Magda Chołyst