Cykle edukacyjne

Home Cykle edukacyjne
30

– tyle akcji edukacyjnych online odbywa się średnio w ciągu roku

80 osób

– tyle osób bierze średnio udział w każdej akcji

2000

– tyle wyświetleń zbiera każda akcja w mediach społecznościowych

Nadrzędną misją naszej Fundacji jest edukacja zdrowotna oparta na zasadach komplementarnego (całościowego) podejścia do zdrowia i zdrowego stylu życia

Poprzez akcje edukacyjne popularyzujemy kompleksowe podejście do zdrowia i medycynę integralną w prewencjii w leczeniu chorób przewlekłych. Zależy nam, żeby wiedza o tym, jak prowadzić zdrowy tryb życia i stosować wspierające w leczeniu metody, była powszechna i łatwo dostępna dla wszystkich.

Edukacja to podstawowy obszar naszej pracy, którym zajmujemy się nieprzerwanie od 2018 roku. Bezpłatne warsztaty i wykłady odbywają się dwa razy w miesiącu i są poświęcone profilaktyce zdrowotnej w ujęciu holistycznym oraz wspieraniu procesów leczenia u osób chorych onkologicznie i przewlekle. Do każdego warsztatu zapraszamy uznanych specjalistów/-tki, lekarzy/-ki, terapeutów/-tki i praktyków/-czki, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, przedstawiając metody, techniki oraz sposoby pracy nad zdrowiem.

Wykłady i warsztaty z zakresu medycyny umysł-ciało, redukcji stresu, zdrowego żywienia, cancer coachingu, tradycyjnej medycyny chińskiej, ajurwedy, jogi śmiechu, refleksoterapii, aromaterapii lub qigong odbywają się w wersji offline (stacjonarnie w Warszawie), a także online w formie live’ów na Facebooku lub Instagramie Fundacji.

Zapraszamy do współpracy lekarzy/-ki, specjalistów/-tki i ekspertów/-tki zainteresowanych całościowym podejściem do zdrowia.

Nasze ostatnie wydarzenia LIVE

SOS układ nerwowy

Zapis z LIVE'a – 9 maja

Orina Krajewska x dr Joanna Podgórska

Zapis z LIVE'a – 4 marca

Orina Krajewska x Katarzyna Kucewicz

Zapis z LIVE'a – 12 luty

Wiosenne oczyszczanie, regeneracja w ujęciu med. chińskiej

Zapis z LIVE'a – 28 luty

Low Pressure Fitness. Jakie ma korzyści dla zdrowia?

Zapis z wydarzenia LIVE – 7 grudnia 2023

Historia Twojego Ciała. Kobiety bez diety

Zapis z wydarzenia LIVE – 16 października 2023

Zielone recepty. Jak to działa?

Zapis z wydarzenia LIVE – 13 września 2023

Więcej nagrań z naszych wydarzeń: