Warsztaty Bądź w Kazimierzu

Home Warsztaty Bądź w Kazimierzu

Zapraszamy na warsztaty wyjazdowe z udziałem ekspertek i ekspertów współpracujących z Fundacją Małgosi Braunek Bądź!

Każde warsztaty mają jeden konkretny temat: Oddech, Tradycyjna Medycyna Chińska, Oddech Ajurweda. Spotykamy się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, gdzie w otoczeniu parku krajobrazowego pracujemy nad regeneracją na poziomie ciała – umysłu – ducha.

Podczas warsztatów poznajemy praktyczne narzędzia, które pozwalają przywrócić równowagę, zredukować uczucie stresu, zregenerować organizm i nauczyć się kompleksowej troski o swój dobrostan. Zależy nam, by każdy uczestnik wyjechał z warsztatu zregenerowany i świadomy tego, jak skutecznie dbać o siebie na co dzień.

Pracujemy w małej grupie. Poszczególne bloki tematyczne opracowane zostały przez ekspertów i ekspertki fundacji w myśl holistycznego, pełnego troski podejścia do zdrowia.

Warsztatową regenerację dopełnia przestrzeń Domu na Skarpie. Miejsce położone jest na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Architektura domu łączy tradycyjny styl kazimierski z prostotą i nowoczesnością. Dom na Skarpie znajduje się w bliskiej odległości od Rynku Kazimierza (10–15 minut spacerem przez ocieniony wąwóz). W czasie wolnym można też wspólnie wybrać się na spacer do pobliskiego Mięćmierza, kamieniołomów, nad Wisłę czy na Albrechtówkę.

Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z sauny, wyciszenia się w bibliotece czy relaksu się na sąsiadującej z domem łące. Otoczenie przyrody sprzyja odpoczynkowi od codziennych zobowiązań.

Przygotowywane w trakcie warsztatu posiłki są w w pełni wegetariańskie, oparte na lokalnych i sezonowych produktach. Lekkostrawne, ale sycące potrawy wspierają uczestniczki i uczestników podczas warsztatów. Dobrze odżywione ciało i umysł bardziej sprzyjają odpoczynkowi, dzięki czemu stajemy się bardziej otwarci, pełni energii i pozytywnego nastawienia do świata.

Terminy najbliższych warsztatów: 19-22.09.2024 warsztat z psychoterapeutką Gestalt i psychodietetyczką Elą Lange – praca z ciałem i emocjami. Start zapisów niebawem, jeśli już teraz chcesz zarezerwować sobie miejsce napisz do nas na: kontakt@fundacjabadz.pl

Autorką fotografii z albumu jest Magda Gorfinska.

ZAPISY NA WARSZTAT (LISTA REZERWOWA)