Lasoterapia i Naturoterapia

Home Lasoterapia i Naturoterapia

Dobroczynne działanie przestrzeni leśnej na nasz organizm jest udowodnione naukowo. Las działa na każdym poziomie: aktywizuje ciało, dotlenia, koi psychikę, syci duszę.

Cykliczne wędrówki w ramach Lasoterapii i Naturoterapii z Anią Nalazek są projektem otwartym Fundacji, skierowanym do wszystkich zainteresowanych wprowadzaniem do swojego życia prozdrowotnych, służących relaksowi nawyków (ruch, uważny oddech, elementy mindfulness, kontakt z przyrodą), sprzyjających poprawie ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Naturoterapia łabędzim szlakiem (8 października, niedziela):

Autorskimi ścieżkami przyrodniczymi oprowadza nas zawsze Anna Nalazek (Magia Celestynowskich Lasów i Bagien), przewodniczka PTTK po Mazowieckim Parku Krajobrazowym, członkini Stowarzyszenia „Puszcza Mazowiecka”, miłośniczka lokalnej przyrody, w szczególności bagien.

Do tej pory byliśmy m.in. na Bagnie Całowanie oraz Bagnie Goździkowym

Terminy kolejnych spotkań dostępne są w naszym kalendarzu, w zakładce Bądź na bieżąco i na naszym Facebooku i Instagramie.

Więcej o uzdrawiającej mocy dzikiej natury znajdziecie tutaj