BądźMY – grupa wsparcia

Home BądźMY – grupa wsparcia
3 lata

przez tyle czasu prowadzimy spotkania

liczba dotychczasowych spotkań

10 osób

średnia Ilość uczestników w grupie

BądźMY to cykliczne spotkania dedykowane pacjentkom i pacjentom z doświadczeniem choroby nowotworowej, choroby przewlekłej oraz członkom ich rodzin, przyjaciołom. Spotkania grupy wsparcia organizowane są od 2019 roku, od 2020 w formule online. Grupa ma charakter otwarty, nowi członkowie mogą dołączać w trakcie jej trwania.
Spotkania prowadzi Anna Borzeszkowska – psychoonkolożka, coach ICC, EMCC, Cancer Coach oraz certyfikowana nauczycielka Mindfulness. Prowadząca Instytut Redukcji Stresu i Rozwoju Osobistego. Nieustannie poszukuje nowego i rozwija się w życiu w wielu obszarach, poszerzając tym samym swój warsztat pracy.
Więcej o Prowadzącej przeczytacie na jej stronie internetowej: www.annaborzeszkowska.com.