Kongres medycyny integralnej

Home Kongres medycyny integralnej
145 tyś

Prewencja i leczenie chorób przewlekłych dotyczy każdego. W Polsce co roku diagnozuje się ponad 145 tysięcy zachorowań na nowotwory.

93 tyś

Rocznie umiera na nie ponad 93 tysiące osób, tj. o 10% więcej kobiet i o 20% więcej mężczyzn niż w krajach Unii Europejskiej.

> 10%

Według analiz zaprezentowanych przez lekarzy na konferencji lekarsko-farmaceutycznej w Krakowie – już w 2020 roku liczba zachorowań i zgonów na nowotwory w Polsce będzie wyższa o ok. 10%.

Kongres Medycyny Integralnej to największe doroczne wydarzenie fundacyjne – spotkanie najlepszych specjalistów z liczną publicznością.

Gościmy wybitnych prelegentów ze świata i kraju, a całodniowy konwent uwzględniający wykłady i warsztaty to wielki sukces merytoryczny. To wydarzenie, które wpisuje się w stały kalendarz aktywności fundacji. W 2020 roku Kongres “Bądź w pełni zdrowia” odbył się w wersji online. Kolejne wydarzenia odbywać się będą w wersji hybrydowej.

Kongres organizowany jest cyklicznie – co rok.

Z każdym rokiem przybierac na sile, przyciągac coraz więcej osób i partnerów. Holistyczne podejście do zdrowia jest coraz bardziej popularne i wzbudza coraz większą ciekawość. Co roku naszemu wydarzeniu przyświeca inna myśl i inny temat przewodni.

Nasi odbiorcy

Ludzie chorzy na nowotwory i choroby przewlekłe

z poczuciem zagubienia, lęku, bezsilności oraz wobec braku dostępnej szeroko wiedzy na temat różnych metod wspierania leczenia, nie współpracujące z lekarzami, ze sobą, czasem roszczeniowe.

Bliscy chorych na nowotwory i choroby przewlekłe

osoby na co dzień poszukujące sprawdzonej rzetelnej wiedzy na temat komplementarnych metod leczenia, integralnego podejścia do zdrowia, a także profilaktyki i zdrowego stylu życia.

Środowisko medyczne

autorytety, specjaliści i lekarze pierwszego kontaktu, stawiający diagnozy, zorientowani jak dotąd przede wszystkim na klasyczne metody leczenia, nie mający tradycji i zaufania do badania i leczenia całego organizmu.

Społeczeństwo nieświadome onkologicznie

rzadko badające się, nie posiadającego wiedzy na temat konieczności profilaktyki oraz integralnego podejścia do zdrowia.

Relacja z kongresu

Zostań Sponsorem

Zapraszamy do współpracy

Wierzymy, że nasze zdrowie w dużej mierze leży w naszych rękach, a całościowe, integralne podejście do zdrowia jest przyszłością medycyny i odpowiedzią na mało optymistyczne prognozy. Kongres będzie organizowany cyklicznie – co rok. Z każdym rokiem będzie przybierać na sile, przyciągać coraz więcej osób i partnerów. Holistyczne podejście do zdrowia jest coraz bardziej popularne i wzbudza coraz większą ciekawość. Co roku naszemu wydarzeniu przyświecać będzie inna myśl i inny temat przewodni.

Zostań sponsorem

  • Umieszczenie logo Sponsora jako partnera Kongresu na stronie internetowej Fundacji “Bądź”, jej profilach w mediach społecznościowych i wszystkich drukowanych materiałach promocyjnych;
  • Specjalne podziękowania dla Sponsora umieszczone na stronie internetowej Fundacji, na mediach społecznościowych, w newsletterze promującym wydarzenie i podsumowującym wydarzenie;
  • Umieszczenie logo Sponsora jako partnera Kongresu w teczkach dla uczestników (około 500 sztuk);
  • Liczne wizyty radiowe i telewizyjne przy okazji których promowany będzie Sponsor;
  • Obszerna relacja fotograficzna i filmowa w postaci reportażu po wydarzeniu (gdzie?), logo Sponsora na relacji;
  • Zagospodarowanie części foyer (promocja na miejscu), możliwość sprzedaży produktów Sponsora w strefie foyer;
  • Podziękowania ze sceny w mowie otwierającej;
  • Podkreślenie partnerstwa w materiale podsumowującym wydarzenie, które zawiśnie na stronie Fundacji. Bliska relacja, współpraca obu instytucji – synergia działań;
  • Wspólny PR, rozszerzenie CSR Partnera o obszar związany z leczeniem holistycznym.

Stoisko sponsorskie

Kongres to możliwość łatwego dotracia do licznego grona potencjalnych klientów. W poprzednich latach współpracowało z nami 40 firm. Zapraszamy do zorganizowania firmowego stoiska w foyer muzeum.

Oferujemy możliwość ekspozycji Państwa produktów, dołączanie próbek oraz materiałów promocyjnych dla gości eventu oraz możliwość wygłoszenia krótkiego merytorycznego wykładu. Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczoną przestrzeń muzeum o wyborze ekspozycji decyduje organizator przedsięwzięcia.