Kongres medycyny integralnej

Home Kongres medycyny integralnej
170 tys.

W Polsce co roku diagnozuje się ponad 170 tysięcy nowych zachorowań na nowotwory (Krajowy Rejestr Nowotworów).

2. miejsce

Wśród krajów OECD jesteśmy na drugim miejscu pod względem odsetka pacjentów powyżej 65 roku życia, u których występują co najmniej dwie choroby przewlekłe (Helath at Glance Europe 2022).

40%

Komisja Europejska szacuje, że można zapobiec około 40% przypadków zachorowań na raka. Kluczowe są skuteczne strategie profilaktyki onkologicznej, które mogą zapobiegać zachorowaniom, ratować ludzkie życie i zmniejszać cierpienie (Europejski Plan Walki z Rakiem).

Kongres Medycyny Integralnej to największe doroczne wydarzenie fundacyjne. Najlepsi specjaliści i specjalistki spotykają się tam z ogromną, zainteresowaną publicznością.

Kongres organizowany jest cyklicznie, co rok. I co roku naszemu wydarzeniu przyświeca inna myśl – inny temat przewodni. Zawsze gościmy wybitnych prelegentów i prelegentki z Polski i ze świata, dzięki czemu program całodniowego kongresu po brzegi wypełniony jest eksperckimi, merytorycznymi wykładami i warsztatami.

Bilety na Kongres

Cały dochód ze sprzedaży biletów na wydarzenie przeznaczamy na organizację kolejnego kongresu i realizację celów statutowych Fundacji – szerzenia wiedzy na temat holistycznego podejścia do zdrowia.

Nasi odbiorcy

Osoby chore na nowotwory i choroby przewlekłe

z poczuciem zagubienia, lęku i braku szerszej wiedzy na temat różnych metod wspierania leczenia.

Bliscy chorych na nowotwory i choroby przewlekłe

na co dzień poszukujący sprawdzonej wiedzy na temat komplementarnych metod leczenia, integralnego podejścia do zdrowia, a także profilaktyki i zdrowego stylu życia.

Środowisko medyczne

czyli autorytety, specjaliści i lekarze pierwszego kontaktu, którzy stawiają diagnozy i rozumieją potrzebę leczenia organizmu jako całości.

Nieświadome onkologicznie społeczeństwo

rzadko poddające się badaniom, nie posiadające wiedzy na temat profilaktyki i jej konieczności, a także integralnego podejścia do zdrowia.

Relacja z Kongresu:

Zostań sponsorem

Wierzymy, że nasze zdrowie w dużej mierze leży w naszych rękach, a całościowe, integralne podejście do zdrowia jest przyszłością medycyny i odpowiedzią na mało optymistyczne prognozy. Kongres jest organizowany cyklicznie, raz w roku. Holistyczne podejście do zdrowia zyskuje popularność i wywołuje rosnące zainteresowanie. Wierzymy, że wspólnie możemy stworzyć świadomą onkologicznie przyszłość. Jeśli chcesz budować ją z nami i pomóc nam w popularyzacji wiedzy i poszerzaniu dostępu do informacji na temat medycyny holistycznej, zachęcamy do kontaktu!

Propozycja świadczeń dla sponsorów:

– umieszczenie logo sponsora jako partnera Kongresu na stronie internetowej Fundacji Bądź, na jej profilach w mediach społecznościowych oraz na wszystkich drukowanych materiałach promocyjnych;

– specjalne podziękowania dla sponsora umieszczone na stronie internetowej Fundacji, w mediach społecznościowych, newsletterze promującym i relacjonującym wydarzenie;

– umieszczenie logo sponsora jako partnera Kongresu w teczkach dla uczestników (ok. 500 sztuk);

– liczne wizyty radiowe i telewizyjne, podczas których promowany będzie sponsor;

– obszerna relacja fotograficzna i filmowa w postaci reportażu po wydarzeniu, z logiem sponsora;

– promocja na miejscu, możliwość sprzedaży produktów sponsora podczas Kongresu;

– podziękowania ze sceny w mowie otwierającej;

– podkreślenie partnerstwa w materiale podsumowującym wydarzenie na stronie Fundacji;

– wspólny PR, rozszerzenie CSR partnera o obszar związany z leczeniem holistycznym.

Stoisko sponsorskie:

Kongres daje możliwość łatwego dotracia do licznego grona potencjalnych klientów. W poprzednich latach współpracowało z nami 40 firm. Zapraszamy do zorganizowania firmowego stoiska podczas sponsorowanego wydarzenia.

Oferujemy możliwość ekspozycji waszych produktów, dołączanie próbek oraz materiałów promocyjnych dla gości wydarzenia, a także możliwość wygłoszenia krótkiego wykładu merytorycznego.

Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczenia dostępnej przestrzeni o wyborze ekspozycji decyduje organizator przedsięwzięcia.

Kongres 2022

Kongres 2020

Kongres 2019

Kongres 2018