Wernisaż Jestem i Będę, 27 października

Kochani, w kalendarzu już listopad, a my myślami (i ❤️) wracamy do ubiegłej środy, 27 października, kiedy to w Reduta Banku Polskiego odbył się wernisaż zwieńczający jeden z ważniejszych projektów, które realizowaliśmy jako Fundacja Małgosi Braunek Bądź w partnerstwie z Vogue Polska i Storytel przez ostatnie dwa lata.
„JESTEM I BĘDĘ” to projekt, który przedstawiał poruszające historie 12 osób, które w obliczu kryzysu zdrowotnego korzystały z integralnych ścieżek leczenia i często wbrew diagnozom, w najcięższym momencie odnajdywali swoją unikalną drogę do szeroko rozumianego zdrowia, a tak naprawdę do nieprawdopodobnych pokładów wewnętrznej siły. Na projekt za każdym razem składały się autorskie felietony, portrety wykonane przez wspaniałych fotografów i podcasty prowadzone Orina Krajewska.
Tego wieczoru za pośrednictwem instalacji wizualno-dźwiękowych, w wyjątkowy sposób wybrzmiały inspirujące podróże, które zmieniły życie naszych bohaterów. Wernisaż był dla nas formą podziękowania wszystkim za wzięcie udziału w tym projekcie, za odwagę opowiedzenia swoich historii.
Dziękujemy wszystkim osobom, którzy byli tego wieczoru z nami. Mamy nadzieję, że wernisaż będzie podróżować dalej i niebawem uda nam się zaprosić Was wszystkich do obejrzenia tego wydarzenia.
○ ○ ○
Patronat medialny nad wernisażem „JESTEM I BĘDĘ”: Vogue Polska, Storytel
○ ○ ○
Twórcy i Twórczynie projektu „JESTEM I BĘDĘ”:
Fundacja Małgosi Braunek Bądź Storytel Vogue Polska Artist in Bloom, Kasia Bielska, Michał Jaworski, Agata Wronska, Ania Kiełbasińska, Ania Charko / Ludzie i medycyna, Sitarsky, Monika Ponichtera, kuleszapik.com, Eliasz Matula, Wunsche & Samsel, Mira Klajnberg, Magda Hueckel, Marianna Kowalewska / Okolice Ciała – Marianna Gierszewska Marta Zgierska, Dorota Gudaniec, Grzegorz Welnicki / RATS Agency, Agata Grzybowska Photographer, Marta Dyks, Adam Plu, Błażej Hrapkowicz – profesjonalny, Pszemek Dzienis, Aleksandra Wiederek-Barańska, Magdalena Franczuk, Aleksandra Nowińska.
○ ○ ○
Team projektu „JESTEM I BĘDĘ”:
Orina Krajewska/ Fundacja Małgosi Braunek Bądź
Agnieszka Zakrzewska / Holistic PR
Natalia Karawajczyk / wsparcie redakcyjne
Gabriela Mazowiecka / wsparcie organizacji sesji
Marta Malik Ryl / Studio Słowa / opieka literacka
Sonia Kieryluk / MUA.
Szczególnie wielkie ukłony dla wszystkich zaangażowanych w organizację projektu i samego wernisażu:
Teresa Czepiec – koncepcja artystyczna
Karolina Słomczewska / Personality PR/ personality-pr.pl – koordynacja, organizacja, pr
Zosia Wodnicka / opieka produkcyjna
Marta Malik Ryl / opieka literacka
Filip Skrońc / wsparcie organizacji wernisażu.
Zdjęcia z wernisażu: Bartek Karczmarek
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ