Bądźmy Blisko I Будьм близько! Start jesiennej edycji programu

Ponad 200 dzieci wzięto udział w naszych zajęciach latem w warszawskim Jazdowie, liczymy że jesienią będzie nas jeszcze więcej!

W programie przygotowaliśmy: zajęcia plastyczne, zajęcia kreatywno-ruchowe z elementami jogi i uważności oraz tematyczne zajęcia specjalne.

Zapraszamy do dołączenia do naszych zajęć: osoby indywidualne, opiekunów dzieci zarówno z Polski jak i Ukrainy oraz placówki edukacyjne, przedszkola, szkoły, domy kultury i świetlice.

Informacji jak dołączyć do projektu udziela koordynatorka projektu Agnieszka Lewalska: alewalskagraczyk@fundacjabadz.pl

Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc i organizację przyjaciół, dzięki którym działa Bądźmy Blisko I Будьм близько!
Blyzkist
Orina Krajewska
Taras Gembik
Kaja Kusztra
Aga Lewalska-Graczyk
Krzysztof Nowiński
Czary mary Joga
Aleksandra Nowińska
Eugene Moiseenko
Joanna Jakubowicz
Maria Nowakowska
Tetiana Skrypnyk
Agnieszka Zakrzewska

Cały czas prowadzimy zbiórkę na rzecz pomocy ofiarom wojny w Ukrainie.
Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć nas darowizną będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na konto fundacji

FUNDACJA MALGOSI BRAUNEK BADZ
69 1090 1870 0000 0001 5032 4816

Poniżej SPOT projektu Bądźmy Blisko I Будьм близько! autorstwa Bartka Karczmarka DZIĘKUJEMY za tą wzruszającą pocztówkę z lata 💛.