Czułość dla siebie. Na czym polega i jak ją praktykować? Rozmowa Oriny Krajewskiej z Joanną Frejus

Orina Krajewska oraz Joanna Frejus – psycholożka; zapraszają 30 czerwca (czwartek) o godz. 20:00 na LIVE na Facebooku o tym, czym jest ta słynna czułość, jak w praktyce wygląda i czy rzeczywiście jej potrzebujemy?

Stawiamy przed sobą różne zadania, dążymy do różnych celów. Ale jak byśmy się nie starali_ły, żaden plan, czy to wakacyjny, czy zawodowy, czy pomysł na to, jakim rodzicem chciałbym_abym być, nie obejdzie się bez opóźnień i ślepych uliczek.

Może być tak, że te perturbacje spowodują poczucie zawodu. Od tego miejsca, w którym czujemy, że zawodzimy własne oczekiwania, do tego miejsca w którym zaczynamy być dla siebie samych bardzo surowi_e i niemiłe_li, czasami jest bardzo, bardzo blisko.

Czego będzie można dowiedzieć się podczas spotkania?

  • Czym właściwie w jest czułość?
  • A samo-czułość?
  • Jak w praktyce wygląda bycie dla siebie czułym_ą
  • Co to znaczy być uważnym_ą
  • Dlaczego ciągle jesteśmy dla sobie tak krytyczni_e i jak to zmienić?

Joanna Frejus @omatkodepresja – psycholożka i psychoterapeutka. Wspiera kobiety w powrocie do równowagi, budowaniu poczucia bezpieczeństwa i odporności psychicznej. Pomaga w nauce uważności, akceptacji i czułości, szczególnie tej dla siebie.

Szczególną opieką otacza osoby w okresie okołoporodowym, mamy małych dzieci i osoby z doświadczeniem poronienia. Prowadzi konsultacje indywidualne, grupy wsparcia i warsztaty #CzułeWojowniczki. Nagrywa podcast Radio Czułość. Więcej na joannafrejus.pl

Orina Krajewska – aktorka, instruktorka teatralna, współzałożycielka i prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Autorka książki “Holistyczne ciężki zdrowia. Bądź”, cyklu „Sensowne ścieżki zdrowia” podcastów „Osobiste rozmowy holistyczne” i „Jestem i Będę” publikowanych w Vogue.pl.

Spotkanie LIVE nie wymaga zapisów zapraszamy na nasz profil Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” na Facebooku, 30 czerwca o godz. 20:00. LIVE pojawi się jako post.

Zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ