(🇺🇦Український текст внизу👇)

Cześć drogie osoby,
w najbliższą sobotę zapraszamy na ostatnie w tym roku integracyjne gotowanie w ramach cyklu: Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся!

Tym razem z ukochaną Khedi Alievą nauczymy się gotować przepyszne CHACZAPURI, podzielimy się historiami, porozmawiamy i poznamy się. Zapraszamy bardzo serdecznie.
Wstęp wolny!

🇺🇦  Дорогі , 17.12 в субботу о 13:00 за адресою вул. Вільча, 60 (штаб-квартира Мандрівних жінок) запрошуємо Вас на останню в цьому році зустріч з циклу „Готуємо.Їмо.Знайомимося”. Разом з нашою улюбленою Хеді ми будемо вчитися готувати смачні ХАЧАПУРІ, ділитися історіями, спілкуватися і знайомитися один/одна з одним/одною. Запрошуємо вас приєднатися до нас.

Spotkania Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся! odbywają się w ramach wspólnego programu Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i Blyzkist. Projekt finansowany przez Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca Fundacja dla Polski.

💛 Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc i organizację przyjaciół, dzięki którym realizujemy nasz projekt solidarnościowy także jesienią
Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca Fundacja dla Polski
Blyzkist
Orina Krajewska
Taras Gembik
Kaja Kusztra (autorka identyfikacji wizualnej, dziękujemy!)

Do zobaczenia 💙💛 До зустрічі 💙💛

gru 17 2022