Czuła dyscyplina i rutyna. Co to znaczy mieć zdrową relację z ciałem i jedzeniem? LIVE Fundacji (27 sierpnia)

Razem z Oriną Krajewską i Katarzyną Kucewicz zapraszamy na pierwszy w nowym EDU sezonie LIVE Fundacji Bądź. Widzimy się 27 sierpnia o godz. 19:00 na Instagramie @orina.krajewska i @psycholog_na_insta i będziemy rozmawiać o relacji z jedzeniem, emocjami i przekonaniami o ciele.

Katarzyna Kucewicz przeszła przez wszystkie etapy leczenia otyłości. Wie, czym jest wilczy głód, podjadanie, wahania wagi. Dziś sama uczy, jak stabilnie osiągać zdrową wagę bez wpędzania się w nadmierną kontrolę, z dala od opresyjnych narracji “musisz schudnąć”.

Wesprzyj Fundację Bądź, zrób BLIKA

Jak wątki będą poruszane podczas rozmowy?
w jaki sposób ciało i waga mają wpływ na naszą tożsamość i poczucie własnej wartości?
jak zdrowo sycić: ciało, myśli i emocje i co wspólnego mają z tym czułość, dyscyplina i rutyna
czy “szczupłe ciało” to zawsze gwarancja szczęścia, jakie są pułapki na drodze do “doskonałości”?
redukcja wagi, a wolność emocjonalna i stawianie granic, jakie są zależności?
jakie są “hamulce”, które nie pozwalają nam cieszyć się własnym ciałem i jak z nimi pracować?
Podczas spotkania zaplanowanego na ok 60 min, będzie też przestrzeń na zadawanie pytań w komentarzach.

Zainteresowanych bezpośrednią pracą zapraszamy na warsztat Fundacji Bądź z Kasią Kucewicz w Kazimierzu Dolnym 17-20 października

Katarzyna Kucewicz – psycholożka, psychoterapeutka, trenerka. Z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy grupowej oraz indywidualnej z pacjentami w kryzysach psychicznych. Stała ekspertka programu “Dzień Dobry TVN”, felietonistka “Wysokich Obcasów Extra”, podcasterka magazynu psychologicznego “Charaktery”. Autorka platformy Waga z Głowy oraz bestsellerowej książki “Waga z głowy”, w którym opisuje psychologię redukcji masy ciała. Sama ma za sobą wyjście z otyłości olbrzymiej (3-go stopnia).

Na co dzień pracuje grupowo oraz indywidualnie wspierając mentoringowo pacjentów w trakcie leczenia choroby otyłościowej. Do relacji z ciałem i z jedzeniem, do redukcji masy ciała podchodzi z uważnością i wrażliwością. Uważa, że tylko będąc dla siebie samych przyjacielskimi jesteśmy w stanie nawiązać kontakt z ciałem i realizować swoje cele.Poznacie ją lepiej poprzez instagram: @psycholog_na_insta

Orina Krajewska – aktorka, współzałożycielka i prezeska Fundacji Bądź. Propagatorka integralnego podejścia do zdrowia. Na co dzień znana widzom m.in. z serialu “Barwy szczęścia”. Autorka książek “Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź” i “Siła umysłu. Siła emocji Duchowe ścieżki zdrowia”. Felietonistka i autorka podcastów o zdrowiu na Vogue Polska “Jestem i Będę” oraz “Holistyczne ścieżki zdrowia”.

sie 27 2024
Zakończone!