Bezpłatne konsultacje psychologiczne online

Doświadczasz trudnej dla Ciebie zmiany życiowej?
Przechodzisz kryzys?
Doświadczasz przewlekłego stresu i wyczerpania?
Przeżywasz żałobę lub inną stratę?
Potrzebujesz lepiej zrozumieć siebie i/lub bliskich w Twoim życiu teraz?
… i nie wiesz jak ruszyć dalej?

Jesienią otwieramy otwieramy nowy cykl konsultacji psychologicznych w Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych spotkań indywidualnych dla osób w procesie zmiany życiowej, związanej z kryzysem tożsamości, kryzysem w relacjach, stresem i chorobą.
Konsultacje będą odbywały się co wtorek, począwszy od 6 września, do końca listopada (godziny spotkań do wyboru przy zapisach: 17:30, 18:30, 19:30). Spotkania online trwają ok 50 minut. Zapewniamy pełną poufność.

Osoby zainteresowane prosimy o email w celu umówienia spotkania: kontakt@fundacjabadz.pl

Prowadzenie: Adrianna Andrzejewska – obecnie w procesie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt – Pomoc psychologiczna Gestalt w praktyce zawodowej. Certyfikowany Coach w obszarze Life Coachingu. Certyfikowany Coach Grupowy i Zespołowy oraz Coach Biznesu NOVO.

Uczestniczka wielu programów rozwojowych i szkoleń z zakresu: rozwoju osobistego i psychologii transpersonalnej. Do pracy z drugim człowiekiem podchodzi holistycznie łącząc wszelkie zdobyte doświadczenia osobiste i zawodowe.

Przez wiele lat zawodowo związana z branżą finansową. Twórczyni marki Rysa na Szkle, propagatorka odkrywania tego, co z pozoru niewidoczne. Prywatnie mama, żona, wielbicielka czworonogów.

Kilka słów ode mnie: Kontakt z drugim człowiekiem w jego prawdzie jest dla mnie cenny i poruszający. Z ogromnym szacunkiem i uważnością będę Ci towarzyszyła, w doświadczaniu własnej historii.

Ważne, by każde doświadczenie dawało wgląd w nas samych i prowadziło do odkrywania, tego, co blokuje nas w drodze do odnalezienia swojego prawdziwego Ja, co za tym idzie szczęścia, wolności i miłości. By każde doświadczenie powodowało, że wzrastamy jako człowiek i stajemy się spójni w obszarze umysłu ciała oraz duszy. Więcej: www.rysanaszkle.com.

lis 29 2022
Zakończone!