Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся! Wspólna kuchnia Blyzkist i Fundacji „Bądź”

(🇺🇦Український текст внизу👇)

Cześć drogie osoby,
w najbliższą niedzielę zapraszamy na kolejne integracyjne gotowanie w ramach cyklu: Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся! Wstęp wolny!

🥣🍴Tym razem we wspaniałą podróż poprzez jedzenie i historię zabierze nas Zargan Nasredynowa, współpracowniczka Fundacji Kobiety Wedrowne, po prostu Człowiek z ogromnym sercem i nasza przyjaciółka. Ugotujemy razem MANTY z ziemniakami i tofu.
Zapraszamy bardzo serdecznie żeby poznawać się, opowiadać historie, słuchać, uczyć się i smacznie zjeść 🥟🥰

🥣🍴Spotkania Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся! odbywają się w ramach wspólnego programu Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i Blyzkist.
Projekt finansowany przez Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca Fundacja dla Polski.

💛 Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc i organizację przyjaciół, dzięki którym realizujemy nasz projekt solidarnościowy także jesienią 👉
Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca Fundacja dla Polski
Blyzkist
Orina Krajewska
Taras Gembik
Kaja Kusztra (autorka identyfikacji wizualnej, dziękujemy!)

🇺🇦 Привіт друзі, запрошуємо вас на чергову зустріч спільної кухні „Готуй.Їж.Знайомся „. Цього разу нас чекає чудова подорож через їжу, розповіді Зарган Насрединової, співробітниці фонду МандруючіЖінки, просто особи з величезним серцем і нашого друга. Цього разу будемо готувати МАНТИ з картоплею та тофу. Запрошуємо вас познайомитися, розповісти історії, послухати, дізнатися щось нового і смачно поїсти 🥟🥰.

Do zobaczenia 💙💛 До зустрічі 💙💛

lis 27 - 29 2022