Orina Krajewska & Asia Podgórska. LIVE Fundacji Bądź (4 marca)

Neurobiologia, neuroprzekaźniki, neuroplastyczność – dlaczego te – NEURO – terminy są dla nas dziś tak ważne?
Co mówią najnowsze badania o skutecznych sposobach dbania o pracę mózgu?
Czy mózg można „relaksować” i jak to się robi?

Orina Krajewska – aktorka, autorka książek, twórczyni podcastów o zdrowiu oraz dr Asia Podgórska – biolożka molekularna i biotechnolożka, zapraszają w poniedziałek 4 marca o godz. 20:00 na rozmowę w formie LIVE’a na Instagramie @orina.krajewska z & @drjoanpodgorska na temat MÓZGU!

Przed nami ostatni przedkongresowy poniedziałek i finałowa rozmowa wokół kluczowych tematów tegorocznego wydarzenia. Na tapet bierzemy fascynujący temat mózgu, psychosomatyki i psychoimmunologii, będzie też NEURO przepis na zdrowe, długie i szczęśliwe życie!

Dr Joanna Podgórska – biolożka molekularna i biotechnolożka, doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia (neurochemia) Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Konsultantka naukowa, autorka publikacji naukowych, popularno-naukowych, monografii. Absolwentka Psychosomatyki i Somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Dietetyki Sportowej na Akademii Wychowani Fizycznego w Warszawie oraz kierunku Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie, wykładowczyni akademicka SWPS w Warszawie i Poznaniu. Członkini Rady Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego, członkini Rady Naukowej Wise Future oraz Fundacji Bądź.

Gospodyni audycji/podcastu „Podgórska ogólnie” w Newonce Radio, w której popularyzuje naukę, oraz profilu na Instagramie (@drjoanpodgorska) oraz bloga (www.joanpodgorska.com), na których dzieli się doniesieniami naukowymi. Autorka popularnonaukowej książki „Tak działa mózg. Jak mądrze wpłynąć na jego funkcjonowanie”. Poza nauką kocha kino, książkę, fotografię, muzykę alternatywną i elektroniczną, jazdę rowerem szosowym, długie spacery. Związana z taoizmem i buddyzmem zen.

O powiązaniu umysł ciało, psychika – zdrowie. Czym jest psychosomatyka i psychoneuroimmunologia. Jak zdrowie umysłu wpływa na zdrowie ciała to temat wystąpienia dr Asi Podgórskiej podczas 5. Kongresu Medycyny Integralnej, 9 marca. Bilety i info TU.

Orina Krajewska – aktorka i twórczyni podcastów o zdrowiu. Autorka książek „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź” i „Siła umysłu. Siła emocji Duchowe ścieżki zdrowia”. Felietonistka i autorka podcastów o zdrowiu na Vogue Polska „Jestem i Będę” oraz „Holistyczne ścieżki zdrowia”.

mar 04 2024
Zakończone!