Poco Sessione – praktyka oddechowa online w grupie w marcu I Michał Piasecki x Fundacja Bądź (12 marca)

Zapraszamy na praktykę oddechową online w grupie w marcu! Widzimy się 12 i 26 marca na zoomie!

Czas trwania jednej sesji to około 60 minut. Spotykamy się we wtorki raz na dwa tygodnie online na komunikatorze zoom. Zapisane osoby będą otrzymywały bezpłatny link do spotkań na email.

Spotkania mają charakter otwarty, można dołączyć do grupy w każdej chwili. Praktyka jest bezpłatna.

Zapisy (dla nowych osób): kontakt@fundacjabadz.pl

Poco a Poco oznacza krok po kroku, powoli, powoli; to łagodny, delikatny i życzliwy rytm praktyki oddechu. Intencją spotkania jest połączenie: ze sobą, ze swoim oddechem, ciałem, emocjami, myślami, intuicją, z tym co przychodzi do Ciebie w tym momencie, a także połączenia z tym co Cię otacza: z ludźmi, naturą, Ziemią.

Poco a Poco to także zestaw łatwych i skutecznych krótkich praktyk oddechowych dostępnych dla Ciebie w każdym momencie, aby się zrelaksować, poczuć swoje ciało, poczuć wszystkie swoje uczucia, zmienić strumień myśli i otworzyć się na swój wewnętrzny głos.

Prowadzone sesje inspirowane są między innymi 800 godzinami treningu praktyk oddechowych (jako student a potem jako mentor) z Alchemy of Breath oraz doświadczeniami na odosobnieniach prowadzonych przez mistrza Zen Doshina Roshi.

W ramach współpracy Poco a Poco i Fundacji Bądź prowadzone są także serie indywidualnych sesji oddechowych. Pierwsze sesja indywidualna jest bezpłatna a kolejne płatne są w pakietach w których można zarezerwować 3 lub 5 sesji.

Zapisy na sesje indywidualne poprzez ten sam mail, dopisek – sesja indywidualna.

Prowadzenie: Michał Piasecki
Na początku mojej drogi zajmowałem się projektowaniem inspirowanym naturą; byłem też nauczycielem akademickim. Żyłem życiem ciekawym, ale zbyt szybkim, bez połączenia z moim ciałem i z niektórymi moimi emocjami.

Choroba nowotworowa była trudnym i traumatycznym czasem ale teraz, po kilku latach, widzę ją jako dar. Otworzyła mnie na bardziej świadomy tryb życia, intuicję, nowe relacje i inspiracje.

Usłyszałem kiedyś, że najważniejsza podróż jaką możemy odbyć tę podróż “12 cali w dół, od bieżących myśli do serca”. Od mojej pierwszej medytacji codziennie staram się wybierać w taką podróż.

Dziś moja codzienna praktyka jest taka sama jak sesje które prowadzę; jest to zaproszenie by być w teraz; w tym momencie; odczuwać to co jest obecne w ciele a także wszystkie uczucia; nie chowając gniewu, smutku, strachu a także radości i miłości. Jest to też zaproszenie by zaakceptować wszystko to co jest obecne, a także przeszłość.

Przyjaciel zapytał mnie kiedyś czy ta akceptacja jest aktywna, czy pasywna? Jasne stało się wówczas dla mnie to, że jest to aktywna akceptacja. To akceptacja, która oferuje energię do życia, do zmiany, do eksploracji nowych dróg oraz do czułości i delikatności wobec siebie. Tym właśnie chciałbym się z Wami dzielić.

By wesprzeć projekt otwartych, edukacyjnych LIVE’ów Fundacji Bądź dołącz do nas na 👉 www.patronite.pl/Badz.

Dzięki Tobie będziemy działać dalej!

mar 12 2024
Zakończone!