Praktyka oddechowa online w lipcu w rytmie poco a poco z Michałem Piaseckim (2 lipca)

Zapraszamy na wakacyjną praktykę oddechową online w grupie! Widzimy się we wtorki 2-go i 30-go lipca na zoomie! Czas trwania jednej sesji to około 60 minut. Spotykamy się raz na dwa tygodnie online na komunikatorze zoom. Zapisane osoby będą otrzymywały link do spotkań na email.

👉 Spotkania mają charakter otwarty, można dołączyć do grupy w każdej chwili.
PŁATNOŚĆ ZA SESJĘ 👉 Aby podziękować za możliwość korzystania z zajęć, możesz przesłać dowolną kwotę jako darowiznę na konto Fundacji Bądź. Ważne by w tytule przelewu pojawił się tekst: „darowizna sesje oddechowe”.

Numer konta Fundacji Bądź:
69 1090 1870 0000 0001 5032 4816
Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN: PL69109018700000000150324816
BIC/SWIFT: WBKPPLPP
Zapisy (dla nowych osób) 👉 kontakt@fundacjabadz.pl

☀️ Poco a Poco oznacza krok po kroku, powoli, powoli; to łagodny, delikatny i życzliwy rytm praktyki oddechu. Intencją spotkania jest połączenie: ze sobą, ze swoim oddechem, ciałem, emocjami, myślami, intuicją, z tym co przychodzi do Ciebie w tym momencie, a także połączenia z tym co Cię otacza: z ludźmi, naturą, Ziemią.

☀️ Poco a Poco to także zestaw łatwych i skutecznych krótkich praktyk oddechowych dostępnych dla Ciebie w każdym momencie, aby się zrelaksować, poczuć swoje ciało, poczuć wszystkie swoje uczucia, zmienić strumień myśli i otworzyć się na swój wewnętrzny głos.

☀️ Prowadzone sesje inspirowane są między innymi 800 godzinami treningu praktyk oddechowych (jako student a potem jako mentor) z Alchemy of Breath oraz doświadczeniami na odosobnieniach prowadzonych przez mistrza Zen Doshina Roshi.

☀️ W ramach współpracy Poco a Poco i Fundacji Bądź prowadzone są także serie indywidualnych sesji oddechowych. Pierwsze sesja indywidualna jest bezpłatna a kolejne płatne są w pakietach w których można zarezerwować 3 lub 5 sesji. Zapisy na sesje indywidualne poprzez ten sam mail, dopisek – sesja indywidualna.

Prowadzenie 👉 Michał Piasecki
Na początku mojej drogi zajmowałem się projektowaniem inspirowanym naturą; byłem też nauczycielem akademickim. Żyłem życiem ciekawym, ale zbyt szybkim, bez połączenia z moim ciałem i z niektórymi moimi emocjami.
Choroba nowotworowa była trudnym i traumatycznym czasem ale teraz, po kilku latach, widzę ją jako dar. Otworzyła mnie na bardziej świadomy tryb życia, intuicję, nowe relacje i inspiracje.

☀️ Usłyszałem kiedyś, że najważniejsza podróż jaką możemy odbyć tę podróż „12 cali w dół, od bieżących myśli do serca”. Od mojej pierwszej medytacji codziennie staram się wybierać w taką podróż.
Dziś moja codzienna praktyka jest taka sama jak sesje które prowadzę; jest to zaproszenie by być w teraz; w tym momencie; odczuwać to co jest obecne w ciele a także wszystkie uczucia; nie chowając gniewu, smutku, strachu a także radości i miłości. Jest to też zaproszenie by zaakceptować wszystko to co jest obecne, a także przeszłość.

☀️ Przyjaciel zapytał mnie kiedyś czy ta akceptacja jest aktywna, czy pasywna? Jasne stało się wówczas dla mnie to, że jest to aktywna akceptacja. To akceptacja, która oferuje energię do życia, do zmiany, do eksploracji nowych dróg oraz do czułości i delikatności wobec siebie. Tym właśnie chciałbym się z Wami dzielić.

Data

lip 02 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 19:00
Kod QR