Qigong budzący do wiosny. LIVE (10 marca)

Fundacja Bądź oraz Paweł Raszkiewicz – dyplomowany instruktor Tai Chi oraz Qigong, zapraszają na wspólną niedzielą praktykę pobudzającej ciało i umysł. Widzimy się na Instagramie Fundacji Bądź @fundacja_badz w niedzielę o godz. 9:00!

Wiosenny wzrost energetyczny w przyrodzie, to idealny moment na integrację ćwiczeń Qigong z procesami natury w celu poprawy własnego zdrowia i witalności.

Nie istnieją praktycznie żadne przeciwwskazania do rozpoczęcia praktyki Qigong, a same ćwiczenia mogą być z powodzeniem wykonywane przez osoby w każdym wieku, czy nawet uskarżające się na drobne niesprawności pourazowe.

Qigong to wywodzący się ze starochińskiej tradycji wspierania zdrowia system ćwiczeń oddechowych połączonych z lekką gimnastyką, który jest po dziś dzień niezwykle skutecznym aspektem taoistycznego pielęgnowania długowieczności.

Zajęcia poprowadzi Paweł Raszkiewicz dyplomowany instruktor Tai Chi oraz Qigong, który swe uprawnienia zdobywał pod okiem chińskiego mistrza Tsu. Od ponad 10 lat jest jednym z jego „closed door” uczniów, ale studiował również w górach Wudang. Ciągle podróżując pogłębia swą praktykę u boku najznamienitszych nauczycieli, by następnie dzielić się zdobytą wiedzą z własnymi uczniami. Więcej: Droga Dao www.drogadao.pl, IG: @droga.dao

Z Pawłem NA ŻYWO zobaczymy się także podczas wyjazdowych warsztatów w Kazimierzu Dolnym (21-24.03), mamy ostatnie wolne miejsca! Więcej info TU

mar 10 2024
Zakończone!