Spotkania grupy wsparcia Fundacji Bądź I edycja jesień 2024 I online (24.10-28.11)

Fundacja Małgosi Braunek Bądź zaprasza wszystkie pacjentki i pacjentów z doświadczeniem choroby nowotworowej, choroby przewlekłej oraz członków ich rodzin, przyjaciół do dołączenia do fundacyjnej grupy wsparcia BądźMy – edycja jesień 2024.

Nasze spotkania kierujemy do każdej osoby, która znajduje się w kryzysie choroby nowotworowej i/lub przewlekłej oraz dla bliskich wspierających w chorobie.

Prowadzące: Anna Wardencka i Anna Macidłowska. Opiekunką grupy jest Aleksandra Nowińska. 

Harmonogram: spotykamy się raz w tygodniu w czwartki online, w godzinach 19:00 – 21:00. Praca w cyklu: 6 spotkań, start: 24 października 2024 r. Kolejne terminy: 31.10, 7.11, 14.11, 21.11, 28.11. Udział w grupie jest bezpłatny.

Zgłoszenia do grupy pod adresem mailowym: kontakt@fundacjabadz.pl

Grupa ma formę zamkniętą – oznacza to że, formułujemy ją od pierwszego spotkania i nie będzie można dołączyć w trakcie kolejnych spotkań.

Przed pierwszym spotkaniem skontaktujemy się z nowymi zainteresowanymi osobami, aby prowadzące indywidualnie porozmawiały o potrzebach uczestników/-czek.

O czym będziemy rozmawiać?
Na spotkaniach poruszymy aktualne tematy wynikające z potrzeb uczestników. Porozmawiamy o emocjach i trudnościach z jakimi mierzą się osoby w kryzysie choroby oraz osoby je wspierające. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć perspektywę, skontaktować się z sobą oraz doświadczyć, że nie są sami ze swoimi trudnościami – otrzymają wsparcie.

Grupa wsparcia nie jest psychoterapią. Spotkania mają charakter psychoedukacyjny i wsparciowy. Podczas naszych spotkań będziemy zajmowali się holistycznie tym, co żywe w myślach, emocjach i ciele.

Prowadzące
Anna Wardencka – jestem psychoterapeutką Gestalt na ostatnim, czwartym roku szkolenia w warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, akredytowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT).

Ukończyłam własną, kilkuletnią psychoterapię indywidualną oraz grupową w nurcie psychodynamicznym oraz w nurcie Gestalt, u certyfikowanych psychoterapeutów. Od wielu lat uczestniczę w szkoleniach, warsztatach i programach, podnosząc swoje kwalifikacje oraz umiejętności, poszerzając świadomość własną i rozwijając narzędzia sprzyjające bezpiecznej i efektywnej pracy z ludźmi w różnych obszarach i o różnorodnej tematyce. W sierpniu 2024 roku ukończyłam miesięczny staż w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania w warszawskim Instytucie Psychiatrii i Neurologii.

Bliski jest mi ruch i praca z ciałem – ponad 10 lat realizowałam swoje pasje w ramach tańca flamenco, jogi, tańca intuicyjnego oraz innych form i praktyk poszerzających świadomość ciała. Ukończyłam również kilka kursów i warsztatów lomi lomi nui (hawajska praca z ciałem) i od 3 lat wpieram klientów również w tym nurcie. Pasjonuję się pracą ze snem i w tym obszarze szkole się i biorę udział w różnych warsztatach i grupach dedykowanych snom. Interesuję się również tematem empatycznej i autentycznej komunikacji – w 2021 roku ukończyłam roczne Indywidualne Studium Rozwoju Osobistego w Szkole Trenerów komunikacji opartej na Empatii. Przez 10 lat wykonywałam też pracę w zawodzie radcy prawnego, co wspiera mnie z kolei w kontakcie z klientami z obszaru biznesu.

Terapia jest dla mnie procesem poznawania siebie, poszerzania swojej świadomości na różnych poziomach (ciało, emocje, umysł, relacje, duchowość), docierania – poprzez pracę z aktualnymi tematami i problemami – do traum i zranień z przeszłości (w tym okresu wczesnodziecięcego) i integrowania ich oraz przyjęcia, w bezpiecznych warunkach, przy wsparciu i towarzyszeniu terapeuty, tak aby ostatecznie mogły stać się zasobem na drodze do pełniejszego życia, swobodnej autoekspresji, identyfikowania i zaspokajania potrzeb, budowania satysfakcjonujących, rozwijających relacji – z samym sobą i ze światem.

Pracuję z osobami dorosłymi. Przyjmuję w Warszawie, w prywatnym gabinecie na Mokotowie, w trybie stacjonarnym, online lub mieszanym. W trakcie pracy przestrzegam Kodeksu Etycznego PTPG, w szczególności poddaję swoją pracę regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej.

Więcej: SENSes

Anna Macidłowska – jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia, trenerką komunikacji opartej na empatii i life navigatorką. Pracuję w sposób integralny, ze szczególnym uwzględnieniem ucieleśnionego Ja i wpływu przyrody na zdrowie psychiczne człowieka. Mam 48 lat, a od ponad 20 lat jestem związana z rozwojem ludzi i organizacji.

Wierzę, że jesteśmy w nieustannym procesie poznawania siebie i stawania się, a kontekst i środowisko mają dla tego procesu znaczenie. W relacji z terapeutą możemy doświadczyć siebie w tu i teraz – właśnie w taki sposób rodzi się zmiana.

Udzielam wsparcia psychologicznego, oferuję psychoterapię indywidualną dla dorosłych (podlegam regularnej superwizji), coaching indywidualny i grupowy, prowadzę warsztaty rozwojowe.

Prowadzę Pracownię Dobrego Życia. Jestem związana ze Szkołą Trenerów i Trenerek Komunikacji opartej na Empatii oraz Uniwersytetem SWPS. Przez wiele lat pracowałam na stanowisku menedżerskim w korporacji. Jestem też tancerką, członkinią rozwojowej wilczej społeczności, wiosną wydałam swój pierwszy tomik poezji. Żyję i pracuję z pasją.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, przeżywasz kryzys lub poszukujesz własnej drogi życiowej, zapraszam Cię na spotkanie.

Więcej: Pracownia Dobrego Życia

Opiekunka grupy jest Aleksandra Nowińska.

  • 00

    days

  • 00

    hours

  • 00

    minutes

  • 00

    seconds

Date

lis 21 2024

Time

19:00 - 21:00
QR Code