Szczęśliwy mózg latem i na lata. Webinar z dr Asią Wojsiat (19 czerwca)

Razem z dr Asią Wojsiat – neurobiolożką, biolożką i popularyzatorką nauki, zapraszamy 19 czerwca (środa) o godz. 20:00 na WEBINAR, podczas którego dowiemy się, czego warto nauczyć się w wakacje by zapewnić sobie (i swojemu 🧠 ) zdrowie i dobre samopoczucie przez cały rok?

Spotkanie będzie finałem programów edukacyjnych Fundacji Bądź w sezonie 2023/24!
Wątki, które będę poruszane:
– dieta usprawniająca funkcje poznawcze, czyli co jeść by lepiej się „myślało” i by mieć dobre samopoczucie?
– suplementacja wspierająca układ nerwowy i zdrowie psychiczne, na co szczególnie warto zwrócić uwagę latem?
– ruch i spontaniczna aktywność, pasja i zabawa, dlaczego to takie ważne?
– odpoczynek/relaksacja i regulacja układu autonomicznego, słowa klucze do szczęścia?
– laso- i ekopsychiatria, czy kontakt z naturą może być lekarstwem na przebodźcowanie?
– podróżowanie i doświadczanie, dlaczego mózg tak lubi, gdy uczy się nowych rzeczy?

Pod koniec spotkanie będzie też kilka minut na pytania od Uczestników/-czek. Webinar potrwa ok 60 min.

Zapisy: kontakt@fundacjabadz.pl w tytule maila prosimy wpisać: webinar.

Prowadzenie: dr Asia Wojsiat – biolożka molekularna i biotechnolożka, doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia (neurochemia) Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Konsultantka naukowa, autorka publikacji naukowych, popularno-naukowych, monografii. Absolwentka Psychosomatyki i Somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Dietetyki Sportowej na Akademii Wychowani Fizycznego w Warszawie oraz kierunku Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Obecnie, wykładowczyni akademicka SWPS w Warszawie i Poznaniu. Członkini Rady Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego, członkini Rady Naukowej Wise Future oraz Fundacji Bądź.

Gospodyni audycji/podcastu „Wojsiat ogólnie” w Newonce Radio, w której popularyzuje naukę oraz profilu na Instagramie @drjoanwojsiat, na których dzieli się doniesieniami naukowymi. Autorka popularnonaukowej książki „Tak działa mózg. Jak mądrze wpłynąć na jego funkcjonowanie”. Poza nauką kocha kino, książkę, fotografię, muzykę alternatywną i elektroniczną, jazdę rowerem szosowym, długie spacery. Związana z taoizmem i buddyzmem zen.

Pomóżcie nam przetrwać najbliższe miesiące!
Prosimy Was o pomoc! ❤️

LINK do zbiórki SIEPOMAGA: https://www.siepomaga.pl/help-us