Tradycyjna medycyna chińska w budowaniu spokoju – spotkanie autorskie z dr Yair Maimonem

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” oraz Wydawnictwo Sensus zapraszają na spotkanie z dr Yair Maimonem – znanym na całym świecie specjalistą medycyny integracyjnej i tradycyjnej medycyny chińskiej, mającym ponad trzydziestoletnie doświadczenie kliniczne, akademickie i badawcze, które uzyskał w Stanach Zjednoczonych, Europie i Izrealu.

Spotkanie poprowadzi Orina Krajewska – autorka książek „Siła umysłu. Siła emocji. Duchowe ścieżki zdrowia” oraz „Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia”, aktorka, prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, autorka podcastów o zdrowiu na vogue.pl.

„Jako lekarz żywię przekonanie, że jeśli pozwolimy danej osobie wykroczyć poza ograniczenia, zacznie ona dzięki temu zmierzać ku zdrowiu. Uważam, że jedynym sposobem pozwalającym nam odzyskać zdrowie zarówno na poziomie indywidualnym, jak i społecznym jest ponowne połączenie wielu kwestii, które wraz z upływem lat zostały rozdzielone. Mam tu na myśli przede wszystkim ponowne scalenie trzech wymiarów, które bardzo wyraźnie od siebie oddzielono. Medycyna chińska zawsze traktowała te trzy sfery jako elementy składowe zdrowia”. – dr Yair Maimon, “Siła umysłu. Siła emocji. Duchowe ścieżki zdrowia”, Warszawa 2022.
Wstęp wolny!

Spotkanie będzie transmitowane „na żywo” na Facebooku Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”.
Zapraszamy!

gru 05 2022