Trudne emocje w zdrowiu i chorobie – LIVE Fundacji “Bądź”. Rozmowa Oriny Krajewskiej z Joanną Chmurą

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” oraz Joanna Chmura – psycholożka specjalizująca się w tematyce emocji, zapraszają 15 września (czwartek) o godz. 20:00 na LIVE na Facebooku. Tematem spotkania będą tzw. “trudne emocje”.

Co to właściwie znaczy „trudne emocje”? Jakie do nich zaliczamy? Jaką odgrywają rolę? Czemu się ich boimy? Co to znaczy i czy możemy mówić „zdrowa złość” albo „uzasadniony smutek”? Jak sobie z nimi radzić?

To tylko niektóre zagadnienia, jakie poruszymy w rozmowie. Spotkanie będzie miało otwartą formułę z możliwością zadawania pytań. LIVE dedykujemy przede wszystkim:
– osobom w trakcie/po leczeniu onkologicznym i żyjącym z chorobą przewlekłą, chronicznym bólem,
– członkom ich rodzin i przyjaciołom, poszukującym wiedzy i narzędzi by mądrze wspierać swoich bliskich,
– osobom na co dzień zmagającym się z niepokojem, strachem, gniewem, które poszukują sposobów by wprowadzić więcej harmonii do codziennego życia.

Joanna Chmura, psycholożka specjalizująca się w tematyce emocji, w tym wstydu i odwagi. Współpracuje z dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston, należy do zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team. Prowadzi wykłady, warsztaty oraz procesy coachingowe. Jest członkinią Rady Ekspertek i Ekspertów dla Instytutu Dobrego Życia i Wysokich Obcasów. Wywiady z nią ukazały się między innymi w Forbes, Harvard Business Review, Vogue Polska.

Orina Krajewska – aktorka, instruktorka teatralna, współzałożycielka i prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Autorka książki “Holistyczne ciężki zdrowia. Bądź”, cyklu „Sensowne ścieżki zdrowia” podcastów „Osobiste rozmowy holistyczne” i „Jestem i Będę” publikowanych w Vogue.pl.

Spotkanie LIVE nie wymaga zapisów zapraszamy na nasz profil Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” na Facebooku, 15 września o godz. 20:00. LIVE pojawi się jako post.

wrz 15 2022
Zakończone!