Wpływ mikrobioty jelit na infekcje intymne. LIVE Fundacji „Bądź”

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” oraz Daria Kotek – dietetyczka z Instytutu Mikroekologii w Poznaniu, zapraszają 11 października (wtorek) o godz. 20:00 na LIVE na Facebooku.
Tematem spotkania będzie wpływ mikrobioty jelit na nawracające infekcje intymne. Usłyszymy m.in. o:
Najczęstszych zakażeniach pochwy.
Roli bakterii jelitowych w infekcjach pochwy i pęcherza.
– Probiotykach pomocnych w nawracających infekcjach.
Diecie i suplementach pomocnych przy infekcjach intymnych.
Wydarzenie jest skierowane do osób zainteresowanych tematem nawracających infekcji pochwy i pęcherza. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć jak wspomóc pacjentkę z infekcjami intymnymi oraz jak ten problem łączy się z mikrobiotą jelit.
Daria Kotek – absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Kierownik ds. nauki i promocji w Instytucie Mikroekologii. Swoją wiedzę pogłębia nieustannie poprzez liczne szkolenia i kursy. Dzięki temu nie tylko wzbogaca, ale również ugruntowuję swoje wiadomości nt. nadwrażliwości pokarmowych oraz mikrobioty jelitowej. Specjalizuje się w dietach eliminacyjnych, posiada doświadczenie w pracy z pacjentami z chorobami zapalnymi jelit Uczestniczyła, zarówno jako słuchacz i prelegent w warsztatach, szkoleniach i konferencjach dietetycznych.
Spotkanie LIVE nie wymaga zapisów zapraszamy na nasz profil Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” na Facebooku, 11 października o godz. 20:00. LIVE pojawi się jako post.

paź 11 2022
Zakończone!