Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся! Jesienna, wspólna kuchnia już w sobotę

(🇺🇦Український текст внизу👇)
Cześć drogie osoby, w najbliższą sobotę zapraszamy na integracyjne gotowanie w ramach jesiennej odsłony cyklu: Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся! Wstęp wolny!

Tym razem przygotujemy wspólnie placki dyniowe z sosem grzybowym. W jesienno-zimowym cyklu kulinarne spotkania integracyjne będziemy prowadzić w kuchni Fundacji Kobiety Wędrowne przy ulicy Wilczej 60 w Warszawie. Będziemy poznawać kulturę ukraińską, czeczeńską, będziemy wspólnie rozmawiać, gotować, uczyć się od siebie i tworzyć dialog międzykulturowy.

Spotkania Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся! odbywają się w ramach wspólnego programu Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i Blyzkist.

Projekt finansowany przez Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca Fundacja dla Polski / www.funduszobywatelski.pl

Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc i organizację przyjaciół, dzięki którym realizujemy nasz projekt solidarnościowy także jesienią:
Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca Fundacja dla Polski
Blyzkist
Orina Krajewska
Taras Gembik
Kaja Kusztra (autorka identyfikacji wizualnej, dziękujemy!)
Agnieszka Lewalska – Graczyk
Karolina Sienkiewicz
Krzysztof Nowiński
Aleksandra Nowińska
Joanna Jakubowicz
Coco Kate
Maria Nowakowska
Tetiana Skrypnyk
Eugene Moiseenko
Agnieszka Zakrzewska

🇺🇦 Привіт дорогі,
Хочемо запросити вас на перший осінній кулінарний цикл „Gotuj.Jedz.Poznawaj” з пані Любов’ю Гринь, цього разу ми будемо готувати гарбузові млинці з грибним соусом.

В осінньо-зимовому циклі ми проведемо інтеграційну зустріч через спільне готування на кухні «Мандрівних жінок» на вулиці Вільча 60. Знайомимося з українською та чеченською культурою разом з пані Любов та Хеді, будемо спілкуватися, готувати, їсти пізнавати один одного та створювати міжкультурний діалог.

Щиро запрошуємо Вас цієї суботи, 8.10 з 15 години на вул. Вільча, 60.

Do zobaczenia 💙💛