Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся! Ostatnia w tym roku wspólna kuchnia Blyzkist i Fundacji „Bądź”

(🇺🇦Український текст внизу👇)

Cześć drogie osoby,
w najbliższą sobotę zapraszamy na ostatnie w tym roku integracyjne gotowanie w ramach cyklu: Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся!

Tym razem z ukochaną Khedi Alievą nauczymy się gotować przepyszne CHACZAPURI, podzielimy się historiami, porozmawiamy i poznamy się. Zapraszamy bardzo serdecznie.
Wstęp wolny!

Дорогі , 17.12 в субботу о 13:00 за адресою вул. Вільча, 60 (штаб-квартира Мандрівних жінок) запрошуємо Вас на останню в цьому році зустріч з циклу „Готуємо.Їмо.Знайомимося”. Разом з нашою улюбленою Хеді ми будемо вчитися готувати смачні ХАЧАПУРІ, ділитися історіями, спілкуватися і знайомитися один/одна з одним/одною. Запрошуємо вас приєднатися до нас.

Spotkania Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй.Їж.Знайомся! odbywają się w ramach wspólnego programu Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i Blyzkist. Projekt finansowany przez Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca Fundacja dla Polski.

Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc i organizację przyjaciół, dzięki którym realizujemy nasz projekt solidarnościowy także jesienią 👉
Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca Fundacja dla Polski
Blyzkist
Orina Krajewska
Taras Gembik
Kaja Kusztra (autorka identyfikacji wizualnej, dziękujemy!)

Do zobaczenia 💙💛 До зустрічі 💙💛