Laso i Naturoterapia

Home Laso i Naturoterapia

Dobroczynne działanie przestrzeni leśnej na nasz organizm jest udowodnione naukowo. Las działa na każdym poziomie: aktywizuje ciało, dotlenia, koi psyche, syci duszę.

Cykliczne wędrówki w ramach Lasoterapii i Naturoterapii z Anią Nalazek są projektem otwartym Fundacji skierowanym do wszystkich zainteresowanych wprowadzaniem do swojego życia prozdrowotnych, służących relaksowi nawyków (ruch, uważny oddech, elementy mindfulness, kontakt z przyrodą) sprzyjających poprawie ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Lasoterapia w Górach Ponurzyckich, 18 września godz. 10:00

Autorskimi ścieżkami po oprowadza nas zawsze Anna Nalazek / Magia Celestynowskich Lasów i Bagien, przewodniczka PTTK po Mazowieckim Parku Krajobrazowym, członkini Stowarzyszenia Puszcza Mazowiecka, miłośniczka lokalnej przyrody, a szczególnie bagien.

Do tej pory byliśmy m.in na Bagnie Całowanie oraz Bagnie Goździkowym

Terminy kolejnych spotkań dostępne są w naszym kalendarzu, w zakładce Bądź na bieżąco i na naszym Facebooku i Instagramie.

Więcej o uzdrawiającej mocy dzikiej natury także TU