Jeśli męczy Cię pęd XXI wieku, masz depresję, stany lękowe czy astmę, to koniecznie musisz przeczytać książkę „Lasoterapia” Katarzyny Simonienko! Dzięki temu poradnikowi zbliżysz się do natury i pozbędziesz się problemów!

Las jest nieskończonym źródłem wielu dóbr, z których skorzystać może każdy człowiek. Wystarczy zdobyć odpowiednią wiedzę. Na szczęście wszystkie niezbędne informacje zostały zebrane w jednym miejscu przez Katarzynę Simonienko.

Nie jest tajemnicą, że spacer po lesie poprawia nastrój, daje odrobinę wytchnienia i spokoju, a także poprawia stan zdrowia psychicznego. Ale to dopiero początek jego zdrowotnych właściwości! Wędrówki leśnymi ścieżkami poprawiają odporność, a także wspomagają leczenie depresji, astmy czy alergii.

Lasoterapia opiera się na wynikach badań naukowych i zwiększa pozytywny wpływ natury na zdrowie człowieka. Książka Katarzyny Simonienko dokładnie tłumaczy, na czym polega ten proces, a także opowiada o leśnych kąpielach i przygotowaniu się do nich oraz o planowaniu wędrówek i czerpaniu z nich jak największych korzyści.

Celem książki „Lasoterapia” jest udzielenie pomocy czytelnikowi w zaplanowaniu własnej terapii naturalnej. Ten praktyczny poradnik uwzględnia wszystkie najważniejsze czynniki, takie jak stan zdrowia, wiek, miejsce zamieszkania, ewentualne dolegliwości, pogoda i pora roku. Książkę Katarzyny Simonienko czyta się przyjemnie, a zawarte w niej informacje i ciekawostki pozwolą dokładnie zaplanować najbliższe spacery i chociaż na chwilę wyrwać się z gwarnego miasta.

Tekst na podstawie materiałów promocyjnych. Tytuł ukazała się nakładem wydawnictwa Dragon. Książka do kupienia TU.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ