Orina Krajewska & Kasia Kucewicz. LIVE Fundacji

Czym jest wysoka wrażliwość i jak się przejawia w życiu codziennym?
Jak zaakceptować swoją wrażliwą naturę i czerpać z jej mocy?

Orina Krajewska – aktorka, autorka książek, twórczyni podcastów o zdrowiu oraz Katarzyna Kucewicz – psycholożka i psychoterapeutka, zapraszają 12 lutego (poniedziałek) o godz. 19:00 na rozmowę w formie LIVE’a na Instagramie @fundacja_badz & @pscyholog_na_insta na temat wysokiej wrażliwości.

Według badań, osoby wysoko wrażliwe stanowią około 20-30 proc. populacji. Odbierają doświadczenia sensoryczne intensywniej, są wyczulone na bodźce i mają większą tendencję do analizowania nawet drobnych szczegółów.

Zaangażowana/-y społecznie i zaopiekowana/-y wewnętrznie – czy to możliwy duet?
Czy możliwe jest wypalenie współczuciem i kto jest nim zagrożony?
Wreszcie jak mądrze działać na rzecz zmian na świecie i rozpoznawać swoje zasoby?

Usłyszymy także o zbliżającym się wielkimi krokami 5. Kongresie Medycyny Integralnej, który już 9 marca na stadionie warszawskiej Legii. Katarzyna Kucewicz poprowadzi jeden z warsztatów w programie pt. Aktywizm i (wysoka) wrażliwość: Jak się angażować i się nie spalać?

Katarzyna Kucewicz – psycholożka, psychoterapeutka, autorka 5 książek, w tym bestsellerowego poradnika „Kobiety, które czują za bardzo”. Prowadzi konto na Instagramie @psycholog_na_insta.

Orina Krajewska – aktorka i twórczyni podcastów o zdrowiu. Autorka książek „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź” i „Siła umysłu. Siła emocji Duchowe ścieżki zdrowia”. Felietonistka i autorka podcastów o zdrowiu na Vogue Polska „Jestem i Będę” oraz „Holistyczne ścieżki zdrowia”.