Osobiste rozmowy holistyczne. Nowy sezon!

Jest już pierwszy odcinek nowego 5. już sezonu #osobisterozmowyholistyczne Orina Krajewska x Vogue Polska, który w tej edycji będzie VIDEOCASTEM, czyli każda rozmowa będzie też do zobaczenia na YouTubie oraz jak zawsze, do wysłuchania m.in. na Vogue.pl w aplikacji „Vogue Polska” na Spotify, Tidal.

Odcinek otwierający nowy sezon, to spotkanie z amerykańskim psychoterapeutą somatycznym i fizjoterapeutą Dave’em Bergerem. Z jednym z najbliższych współpracowników dr. Petera Levine’a, legendarnego twórcy metody pracy z traumą Somatic Experiencing (SE). To metoda zorientowana na ciało, która pomaga leczyć traumę i inne zaburzenia stresowe.

SE łagodzi objawy stresu, szoku i traumy, które gromadzą się w naszych ciałach. Kiedy utknęliśmy we wzorcach walki, ucieczki lub zamrożenia, SE pomaga uwolnić się, zregenerować siły i stać się bardziej odpornym.

Jaka jest różnica między ostrym zagrożeniem a nieustająco trwającą traumą. Co możemy robić na co dzień, aby leczyć i transformować traumy, które nas dotknęły?

Zapraszamy do zobaczenia i wysłuchania rozmowy!

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ