Przekaż 1,5 % podatku

Przekaż 1,5 % podatku i wesprzyj wiarygodną wiedzę I KRS: 0000381339

W tegorocznych spotach kampanii zachęcającej do przekazania 1,5% podatku Fundacji Bądź, głównym motywem jest refleksja nad codziennymi wyzwaniami, które wpływają na nasze samopoczucie.

Chcemy zwrócić uwagę na to, jak codzienne wyzwania mogą wpływać na nasz dobrostan psychiczny i fizyczny. Scenariusze filmów podkreślają znaczenie rozmowy z doświadczoną specjalistką lub specjalistą jako kluczowe do zrozumienia emocji i znalezienia skutecznych sposobów radzenia sobie w trudnych chwilach.

Spoty podkreślają również fakt, że profesjonalna pomoc może być nieocenionym wsparciem w procesie dbania o zdrowie psychiczne i poprawę jakości życia. W gąszczu tak wielu możliwości i ofert, to szczególnie ważne, by sięgać po wiarygodne i bezpieczne metody, a ich weryfikacja zajmuje się właśnie Fundacja Bądź.

„Na zdrowie składa się wiele elementów, które razem decydują o jakości naszego życia a co za tym idzie zdrowia. Bardzo ważny jest wybór skutecznych i bezpiecznych metod opartych na rzetelnej wiedzy. Sprawdzamy i rekomendujemy wiedzę od najlepszych specjalistów i specjalistek. Wierzę, że korzystając z ich wsparcia można pomóc sobie i bliskim w trakcie leczenia lub dla poprawy codziennego życia.” – tłumaczy Orina Krajewska, Prezeska Fundacji Bądź.

Czytaj więcej o misji i projektach Fundacji Bądź TU

Skorzystaj z programu PITax.pl TU.  

Przekaż 1,5 % podatku i wesprzyj wiarygodną wiedzę

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym powstał film do naszej kampanii 1,5%
Duet na ekranie: Orina Krajewska, Wojciech Eichelberger
Reżyseria: Paweł Kwiatkowski / Trzyfilm
Operator: Tomasz Porębski
Dźwiękowiec: Marcin Hejak
Kier. Produkcji: Paweł Wiech
As. Techniczny: Krzysztof Toporowski
Produkcja i postprodukcja: Dorota Mandziara
Montaż: Sergey Pestrak
MUA: Anna Stańkowska
Grafiki: Anna Piwowar
Dialogi koncept: Patryk Bugajski / All Hands Agency
Wsparcie PR kampanii: All Hands Agency
Koncepcja kampanii: Agnieszka Zakrzewska, Orina Krajewska
Koordynacja produkcji: Kinga Baranowska
Specjalne podziękowania dla Aleksandra Zawady i Studio Aligator za udostępnienie swojego studia, życzliwość i wsparcie podczas nagrania. Więcej: www.studioaligator.pl

Najważniejsze obszary działania Fundacji Małgosi Braunek Bądź

Nasze działania:
• Corocznie organizujemy Kongres Medycyny Integralnej w Warszawie, wydarzenie z udziałem polskich i międzynarodowych ekspertów/-eki oraz 700 osobowej publiczności. Co roku Kongresowi przyświeca inna myśl – temat przewodni.
• Gromadzimy (baza danych) i udzielamy informacji (infolinia) z zakresu sprawdzonych metod, klinik i dostępności do wiarygodnych ekspertów/-ek oraz instytucji zajmujących się kompleksowo profilaktyką zdrowotną i leczeniem, zwłaszcza chorób nowotworowych i przewlekłych.
• Regularnie i systematycznie organizujemy (stacjonarnie i online) bezpłatne wykłady, spotkania „na żywo” w mediach społecznościowych, webinary, warsztaty, kursy poświęcone edukacji prozdrowotnej i budowaniem ogólnego dobrostanu, a także integralnych metodach na wsparcie w procesie leczenia onkologicznego i w walce z przewlekłym bólem.
• Regularnie prowadzimy bezpłatne i dostępne online konsultacje psychologiczne i grupy wsparcia dla osób w kryzysie zdrowia psychicznego, chorych przewlekle oraz osób je wspierających.
• Wspieramy zdrowie fizyczne i emocjonalne najmłodszych dzięki programom i projektom, które najczęściej w formie zabawy, uczą kształtowania prozdrowotnych nawyków od najmłodszych lat.
• Rozwijamy edukacyjny cykl Jestem i Będę, autorskie felietony oraz podcasty prezentujące autentyczne historie osób, które w obliczu kryzysu zdrowotnego skorzystały z integralnych ścieżek leczenia.
• Od początku pełnoskalowej inwazji Rosji na Ukrainę w Ukrainie aktywnie odpowiadamy na potrzeby osób, które ucierpiały w jej wyniku. Wraz z kolektywem Blyzkist, przy wsparciu wielu przyjaciół Fundacji, systematycznie organizujemy pomoc humanitarną dla ukraińskich szpitali.
• Prowadzimy projekty solidarnościowe i inkluzywne na rzecz osób uchodźczych, zarówno dorosłych jak i dzieci, mającą na celu budowanie poczucia wspólnoty i poznawanie różnych kultur i tradycji.