Salute the Sun – Wielkie Święto Jogi na Półwyspie Helskim z patronatem Fundacji Bądź!

Jak najlepiej świętować Międzynarodowy Dzień Jogi? Oczywiście wspólnie, na macie, ćwicząc, oddychając, rozciągając się i relaksując. W tym roku JOYINME, we współpracy z RITUALS i Femi Camp zaprasza wszystkich miłośników jogi do Jastarnii na festiwal Salute the Sun.

Przez cały dzień od 10:00 do 23:00 będą odbywały się bezpłatne zajęcia jogi, medytacji i technik oddechowych. Nie zabraknie lekcji łapania fal pod okiem Akademii surfingu, sesji pilates na macie, a także na maszynach w studiu w Juracie. Festiwal zakończy wieczorna sesja jogi do DJ setu Atme Yoga, która płynnie przejdzie w imprezę na plaży. Czemu warto dołączyć?

Półwysep Helski to miejsce magiczne na mapie Polski, przyciąga swoją sportowo-wakacyjną atmosferą. Ja sama kocham tu przyjeżdżać i ogromnie się cieszę, że już po raz drugi będziemy miały możliwość zaprosić właśnie tutaj społeczność JOYINME do wspólnego świętowanie Międzynarodowego Dnia Jogi. Słońce, plaża, piasek, natura —wszystko to będzie nas otaczać w trakcie praktyki jogi. Będziemy nie tylko jogować, ale też oddychać — każdy, kto pojawi się na naszym festiwalu na pewno zazna wspaniałego połączenia ciała z duchem – mówi pomysłodawczyni festiwalu Paulina Niedzielska.

Do udziału w wydarzeniu marka zaprosiła inspirujące joginki i pasjonatki ruchu, z którymi współpracuje od lat — Marię Prokop, Karolinę Erdmann, Igę Majewską, Ewę Olszewską, czy Kalinę Kielan. Zajęcia poprowadzą również założycielki marki JOYINME — Paulina Niedzielska i Jagoda Schäpper, które przygotowały energetyczną Vinyasa Jogę i odprężającą sesję medytacyjną Blissful Kriya prosto z Bali. O zmysły zadba także marka RITUALS. Ich kosmetyki będzie można testować przez cały dzień, a sensoryczna mgiełka dopełni pierwszą, poranną sesję oddechową prowadzoną przez Marię Prokop. 23 czerwca w Jastarnii zapowiada się wielkie święto jogi. Warto tu być, by poczuć się częścią wielkiego ruchu, podzielić swoją pasją do praktyki i wspólnie promować ruch na macie.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ