Sensowne ścieżki zdrowia – rozmowa Oriny Krajewskiej z Małgorzatą Jakubczak

Sens + ścieżki zdrowia = Sensowne ścieżki zdrowia

Naprawdę mamy wpływ! W styczniowym numerze magazynu „SENS psychologia dla ciebie” rozmawia z Małgorzatą Jakubczak, prezes Fundacji Polski Instytut Mindfulness, o sile umysłu. Jak medytacja pomaga w walce ze stresem? Jak wypracować w sobie poczucie wpływu na swoje życie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w tekście.

Małgorzata Jakubczak – pedagożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, specjalistka w dziedzinie rozwijania  umiejętności psychospołecznych osób dorosłych. Od 2012 roku prowadzi Fundację  Polski Instytut Mindfulness POLIM, której misją jest upowszechnianie w Polsce Mindfulness i szerokiego spectrum jej zastosowań w profilaktyce i promocji zdrowia, edukacji i wielu innych obszarach życia społecznego. Jako jedyna organizacja w kraju POLIM prowadzi Studium Nauczycielskie MBSR, przygotowujące certyfikowanych specjalistów do realizacji programu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) zgodnie z najwyższymi standardami i zasadami kodeksu etycznego nauczyciela MBSR. Małgorzata Jakubczak jest wykładowczynią w The Institute for Mindfulness-Based Approaches oraz mentorką i superwizorką polskich nauczycieli MBSR. Napisała książkę „Rozwijanie uważności na co dzień”, wydaną w 2010 roku.

„Sens + Ścieżki zdrowia = Sensowne ścieżki zdrowia” to cykl wywiadów o zdrowiu w duchu książki „Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia”. Co miesiąc Orina Krajewska rozmawia ze specjalistami zajmującymi się zdrowiem.

SENS, rozmowa  z Małgorzatą Jakubczak>>>>