Strefa premium

Asekol

Asekol PL jako organizacja odzysku zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego proponuje mieszkańcom Aglomeracji Warszawskiej kompleksowe i bezpłatne rozwiązanie problemu elektrośmieci.
Zużyte sprzęty wielkogabarytowe, takie jak: pralki, lodówki, telewizory, zmywarki itp. odbieramy i wynosimy z mieszkania bezpłatnie.

Do obsługi tego projektu uruchomiliśmy infolinię pod numerem telefonu: 888-092-093 oraz stronę z formularzem do składania zgłoszeń: www.elektrosegregacja.pl. Dla zużytych sprzętów małogabarytowych takich jak klawiatury, głośniki, telefony i inne urządzenia o wymiarach maksymalnych 50x36x40 cm, proponujemy rozstawione w kilkuset punktach w mieście czerwone kontenery.

Mapa z wyszukiwarką najbliższych kontenerów oraz wszelkie potrzebne informacje, znajdują się na stronie: www.czerwonekontenery.pl

Boiron

Lider homeopatii na świecie. Dla Boiron dbanie o Twoje zdrowie to o wiele więcej niż praca – to nasza misja. Dlatego właśnie produkujemy we Francji skuteczne i bezpieczne produkty lecznicze o wysokiej jakości. Ich jakość jest bez zarzutu dzięki licznym kontrolom przeprowadzanym przez wykwalifikowanych specjalistów w ciągu całego procesu wytwarzania. Jedyny w swoim rodzaju proces produkcji wymagany w przypadku leków homeopatycznych jest wspierany przez zaawansowane technologie dla zagwarantowania maksymalnej niezawodności i odtwarzalności, jak również całkowitego bezpieczeństwa. Nasze dążenie do doskonałości kieruje się jednym wymogiem – jest nim Twoje zdrowie.

Więcej informacji na: www.boiron.pl

EkoSynbiotyk ProBio Koło®

ProBio Koło zajmuje się wytwarzaniem produktów bioaktywnych. Bazowym wyrobem jest płynny ekosynbiotyk – probiotyk i prebiotyk w jednym. Powstaje w sekwencjonowanym procesie fermentacji z udziałem 13 szczepów żywych, aktywnych i wyselekcjonowanych pożytecznych bakterii. Pożywka dla mikroorganizmów pochodzi z kontrolowanych upraw. Finalny wyrób poza szczepami zawiera ponad 4000 metabolitów. Jest to jedyny płynny, bioaktywny ekosynbiotyk zasiedlający cały przewód pokarmowy.

Więcej na: www.ekosynbiotyk.pl

Nice To Fit You

Codziennie ponad 60 propozycji dań. Przepyszna i restauracyjna dieta pudełkowa z wyborem w menu.Smak naszych dań, to nie tylko zasługa utalentowanych szefów kuchni, ale przede wszystkim składników, które pochodzą wyłącznie z najlepszych upraw i hodowli.

Nasze dania to produkty z wyselekcjonowanych hodowli, upraw i produkcji, od lat cieszące się zaufaniem i uznaniem konsumentów. Nadają one naszym potrawom wyjątkowy smak, ale też gwarantują bogactwo prozdrowotnych substancji odżywczych. Wszystko to, dzięki wykorzystaniu w procesie ich produkcji najlepszych składników, a w przypadku owoców, warzyw i mięsa pochodzeniu z lokalnych upraw i najlepszych hodowli.

Więcej o nas: www.ntfy.pl

Nikalab

nikalab tworzymy suplementy diety. Powstaliśmy, bo wierzymy, że odpowiednie suplementy diety są ważnym uzupełnieniem innych dobrych nawyków.

Rynek jest dziś jednak wypełniony przeciętnymi produktami o niejasnym pochodzeniu, produkowanymi w wątpliwych warunkach, skąpo przebadanymi, których nawet 80% kosztu wytworzenia ulokowane jest w opakowaniach. Do tego duże budżety reklamowe, agresywne i nierzadko wprowadzające w błąd reklamy.

nikalab to firma nowej generacji. Nasze produkty oparte są na doskonale przyswajalnych składnikach od topowych europejskich dostawców, których skuteczność jest poparta badaniami klinicznymi. Wykorzystujemy dwie nowoczesne technologie kapsułki (DUOCAP i DRcaps). Produkujemy w standardzie leków, każdą serię szeroko badamy. Wszystkie nasze produkty są wegańskie.

Robiąc rzeczy rzetelnie i najlepiej możemy pozwolić sobie na transparentność – w zakresie naszych dostawców, procesu produkcji, wyników badań.

Porozmawiaj z nami na naszym stoisku i weź udział w warsztacie, podczas którego zrelaksujesz się przy dźwiękach mis tybetańskich, a także założycielka nikalab lek. med. Nina Nicheska opowie jak świadoma suplementacja może na co dzień wspierać nasze zdrowie i równowagę wewnętrzną.

Więcej o nas: www.nikalab.pl

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie & Long Life Clinic Sante

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie w Warszawie to pierwsze wodorowe SPA w Europie! Oprócz najnowocześniejszych zabiegów beauty, saun i basenów, wykorzystuje regeneracyjne właściwości wodoru. Profilaktyka zdrowia, terapia oraz działanie odmładzające, czyli anty-aging to trzy główne powody, dla których wodór staje się coraz popularniejszy w branży SPA. Mówi się, że wodór molekularny może stać się nowym świętym Graalem przeciwdziałania starzeniu się. Odkryj terapeutyczne właściwości wodoru w Studio Sante!

Uzupełnieniem oferty Studio Sante jest Long Life Clinic, w którym to wykorzystujemy nowe technologie i terapie wspierające zdrowie.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami takimi jak: fotobiomodulacja, komora hiperbaryczna czy inhalatory wodorowe prosto z Korei – światowego lidera innowacji. W sposób holistyczny dbamy o ciało i równowagę energetyczną.

Odwiedzający stoisko będą mogli: 
– Poznać korzyści inhalacji wodorem,
– Zobaczyć jak wygląda krótki scan Vieva,
– Poćwiczyć na Platformie Sonicx,
– Doświadczyć treningu fitness i praktyki jogi
– Porozmawiać z terapeutami (Reiki, Bioenergomasaż),
– Wysłuchać koncertów mis tybetańskich,
– Spróbować masaży tajskich.

Więcej o nas: www.studiosante.pl www.terapiesante.pl

Strefa stoiskowa

Adaptogeny Polska

Marka powstała z głębokiej miłości do natury i jej cudownych właściwości. Wierzymy w moc adaptogenów i ich zdolność do wspierania naszego organizmu w walce z codziennymi wyzwaniami. Ashwagandha z Polskiej Uprawy: Nasz flagowy produkt to suplement diety z Ashwagandhy pozyskiwanej z polskich upraw.

Dzięki starannej ekstrakcji CO2 korzeni oraz bazowego oleju lnianego, zapewniamy najwyższą jakość i skuteczność. Ashwagandha wspiera odporność organizmu oraz pomaga radzić sobie ze stresem i zmęczeniem.

Więcej informacji na: www.ekozielarka.pl

Amazonki Stowarzyszenie Warszawa-Centrum

Organizacja samopomocowa, niemedyczna, służąca wsparciem psychicznym i pomocą praktyczną kobietom dotkniętym rakiem piersi.

To ruch na rzecz kobiet z rakiem piersi w Polsce. Naszym celem jest dostarczanie kobietom chorym na raka piersi emocjonalnego i praktycznego wsparcia, ułatwienia im podejmowania osobistych decyzji i znalezienia motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskania możliwie najlepszej jakości życia. Jednym z istotnych zadań ruchu jest zaznajamianie społeczeństwa z problematyką wczesnego wykrywania raka piersi, leczenia i rehabilitacji.

Na stoisku Amazonek, członkinie Fundacji będą szkolić z zakresu właściwego wykonania samobadania piersi.

Więcej informacji na: www.amazonki.org.pl

Ayursofia

Dwa gramy praktyki, lepsze niż tona teorii.

Zosia, czyli Ayursofia postanowiła, że sposobem na dzielenie się Ajurwedą będzie nie teoria a praktyka. Tak powstały herbaty ziołowe na Uziemienie, Spokój, Energię, mieszanka na trawienie CCF i unikalny puder ,,Złote Mleko’’. Wszystkie napary smakują, działają i przenoszą Ajurwedę na współczesny grunt. Mieszanki skomponowane są na bazie wiedzy, oraz sprawdzonych receptur.

Napary złożone z ziół i przypraw poprzez swój unikalny skład oddziałują subtelnie na nasz organizm. Pozwalają balansować doszę wytrąconą z równowagi tę, której jest w nadmiarze.

Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać z Zosią o Ajurwedzie, wykonać test na doszę i skosztować ciepłych naparów.

Więcej informacji na: www.ayursofia.com

Biosennie

Poznaj biosennie. Zdrowszy sen. Naturalnie. W 100% naturalne i wegańskie akcesoria do snu. Od barwników aż po same nici. Niezależnie, gdzie jesteś.
Co Ci daje biosennie:
• pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie – produkty, które nie uczulają, hamują rozwój grzybów i bakterii,
• zapewnia komfortowy sen i daje poczucie zaopiekowania, również twojej skórze, dzięki użyciu naturalnych materiałów,
• w podróży wyśpisz się jak we własnym łóżku,
• poczucie, że robisz coś dobrego nie tylko dla siebie, ale i dla środowiska (nasze produkty są w 100% naturalne, biodegradowalne, wegańskie i produkowane w Polsce)

Więcej informacji na: www.biosennie.com

CDN… U.Dorota Citkowska

przewodniczka po świecie wartościowych książek rozwojowych. Twórczyni nowego zawodu – doradca książki, która od ponad 20 lat wyławia perły z oceanu tytułów. Fascynuje ją ewolucja ludzkiej świadomości. Gdy dobiera książkę, korzysta z Obecności i intuicji, ale nie gardzi też wiedzą i życiowym doświadczeniem. Ciągle zauważa, jak książki zmieniają życie i łączą ludzi.

Proponuje kuracje książkowe, organizuje stoiska z literaturą tematyczną, tworzy czytelnicze projekty. Jest niezależna od Wydawnictw. Przyjdź na jej stoisko i odetchnij od zgiełku codzienności…

Więcej informacji na: Doradca Książki

Centrum Terapii Mięśniowo-Powięziowej Holistic

Twój partner w powrocie do zdrowia. Założeniem koncepcji pracy w Holistic jest pojmowanie zdrowia i funkcjonowania organizmu człowieka jako całości. Analizując szczegółowo historię pacjenta, jego urazy, choroby i stan emocjonalny stosujemy Holistyczną Terapię Powięziową integrującą uznane w Świecie techniki terapii manualnej. W naszych Centrach oferujemy terapię mięśniowo-powięziową oraz pobyty lecznicze, mając do dyspozycji 30 miejsc noclegowych wraz z restauracją.

Więcej informacji na: www.holistic-solec.pl oraz www.holistic-warszawa.pl

Chleb Hruby i sery z Grzybowa

Zaczęło się od gospodarstwa. Teraz działamy jako Stowarzyszenie ZIARNO i Ekologiczny Uniwersytet Ludowy. Prowadzimy kursy rolnictwa ekologicznego, przyjmujemy grupy dzieci na zielone szkoły i wycieczki. W ośrodku odbywają się też seminaria, konferencje, innowacyjne wydarzenia społeczne.
Wypiekany przez nas chleb nazwaliśmy „HRUBY”, czyli gruboziarnisty, z mąki z pełnego przemiału. Ziarno pochodzi z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Chleb jest bez konserwantów, polepszaczy czy innych syntetycznych dodatków.

Więcej informacji na: www.hruby.grzybow.pl

DOM WYDAWNICZY REBIS

Powstał w 1990 roku. Zaczynał głównie od wydawania literatury pięknej (od noblistów po literaturę komercyjną) i stopniowo poszerzał swój profil wydawniczy. Dziś należy do największych wydawców w Polsce. Wydaje książki z zakresu historii, historii sztuki oraz psychologii – od klasyki aż po poradniki psychologiczne, dotyczące rozwoju osobistego, biznesowe i dla rodziców.

Nie należy również zapominać o naszej literaturze komercyjnej, literaturze dla dzieci i młodzieży, książkach w wersji audio oraz o e-bookach!

Więcej o nas: www.rebis.com.pl

Elively (ang. PEŁNIA ŻYCIA PŁYNĄCA Z NATURY)

Produkty marki wyróżniają się swoją skutecznością, dzięki ilości i jakości zastosowanych surowców, ekologii oraz dostępności cenowej. Produkty dedykowane są poszczególnym typom skóry: cera sucha i wymagająca, skóra z problemami naczynkowymi oraz cera dojrzała. Poza kosmetykami w ofercie również mieszanki aromaterapeutyczne – AromaStory. Autorką każdej receptury jest dr Ewelina Kubacka, która dzięki zdobytej wiedzy, doświadczeniu i twórczej pracy może zapewnić najskuteczniejsze rozwiązania, dające efekt już po pierwszym użyciu.

Więcej na: www.elively.pl

Hagi

Hagi to polska, rodzinna firma produkująca naturalne kosmetyki do twarzy i ciała. Produkty mają bardzo bogate składy, są wytwarzane w mazowieckiej manufakturze zgodnie z wymogami firm certyfikujących kosmetyki naturalne i organiczne. Kosmetyki przynoszą długotrwałe efekty poprawy nawilżenia, odżywienia i natłuszczenia skóry. Wyróżniają je autorskie, oryginalne zapachy i piękny design inspirowany naturą.

Więcej na: www.hagi.com.pl

I Believe In Paper

Joanna Dobkowska jest projektantką graficzną. Pracowała w mediach, między innymi jako dyrektorka artystyczna „Elle”, jest autorką komunikacji wizualnej wielu marek. Z potrzeby powrotu do bardziej analogowego życia, stworzyła markę IBelieveInPaper dla wszystkich, którzy cenią dotyk papieru.

Jeżeli chcesz mieć unikalny kalendarz, planner lub notes zapraszamy do współpracy. Stworzymy dla Ciebie spersonalizowany projekt. Niezwykle starannie zaprojektowany i wydrukowany z dbałością o szczegóły, wyróżniający się estetyką i wygodą użytkowania. Ręcznie oprawiany.

Notesy powstają lokalnie, w małych nakładach, wytwarzane są z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wszystkie papiery posiadają ekologiczne certyfikaty.

Uwierz w papier i zróbmy coś razem.

Więcej na: www.ibelieveinpaper.com

Instytut Mikroekologii

Jest pionierem w dziedzinie badań nadwrażliwości pokarmowych i mikrobioty jelitowej. Własne laboratorium i specjalistyczne gabinety lekarskie pozwalają świadczyć najwyższą jakość usług setkom pacjentów w Polsce. Ponad 16-letnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie schematu kompleksowej opieki nad pacjentem. W Instytucie Mikroekologii stawia się na zintegrowany system pomocy: od diagnostyki, opieki lekarza oraz dietetyka po indywidualny dobór zaleceń i terapii. Instytut Mikroekologii jest również organizatorem szkoleń i webinarów, związanych ze zdrowiem i dietetyką.

Więcej na: www.instytut-mikroekologii.pl

Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych

Jednostka szkoląca już ponad 20 lat w zawodach: Zielarz-Fitorerapeuta oraz Naturopata. Oferujemy kursy specjalistyczne: Terapeuta Ludowy, Fitoterapia dla Zwierząt oraz Aromaterapia. Nauka odbywa się stacjonarnie i online. Instytut to zespół najlepszych specjalistów, na czele którego stoi Joanna Nestorowicz- Dyrektorka i pomysłodawczyni. Udział w naszych kursach to inwestycja w zdrowie własne oraz innych.

Więcej na: www.instytutzielarstwa.pl

InviMed – Kliniki leczenia niepłodności

Dzięki znakomitej współpracy zespołu lekarzy i embriologów, zdobywamy zaufanie pacjentów i uzyskujemy wysokie wyniki skuteczności.

Naszą misją jest pomoc w tworzeniu szczęśliwej rodziny. Wypełniamy ją z pełnym zaangażowaniem i radością. Służymy pacjentom rozwiązując ich problemy z płodnością. Korzystamy ze światowej wiedzy medycznej, najnowocześniejszych technologii oraz metod leczenia. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o rodzicielstwie. Uśmiechy na twarzach szczęśliwych rodziców nadają sens naszej pracy.

Więcej na: www.invimed.pl

JOYINME

Marka jogowa oferująca ubrania i akcesoria do jogi. W jej portfolio znajdują się sensoryczne maty do jogi, sety do ćwiczeń i komfortowe ubrania na co dzień. JOYINME to więcej niż marka, to zaproszenie do świata jogi. Wierzymy, że joga przynosi zmiany, pomaga rozwijać w sobie cierpliwość, życzliwość, tolerancję i umiejętność odpuszczania. Oferując piękne, najwyższej jakości produkty dopełniające praktykę, chcemy namówić ludzi do odkrywania jogi na macie i poza nią.

Więcej na: www.joyinme.co

Kogen

Kogen to producent zaawansowanych nutraceutyków pochodzenia roślinnego. Misją marki jest podnoszenie świadomości społecznej na temat chorób cywilizacyjnych oraz promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, w oparciu o naukowe rozwiązania i innowacyjne technologie. Wyłączny partner japońskiej firmy Amino Up w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej na: www.kogen.pl

Maroko Produkt

W spółce Maroko Produkt, która jest największym importerem oleju arganowego w Polsce, produkcja kosmetyków zaczyna się od wybrania surowców certyfikowanych znakiem ECO-CERT, co oznacza, że produkty w naszym asortymencie bazujące na oleju arganowym i oleju z opuncji figowej pochodzą z upraw ekologicznych. Ten prawdziwy koncentrat natury znajdziecie w produktach cenionej marki BEAUTE MARRAKECH oraz polskiej marki ARGANOVE. W Maroko Produkt wszystko tworzymy z miłości do natury, a nasza oferta została skierowana do osób, które cenią naturalne kosmetyki oraz nieprzetworzoną żywność naturalną.

Więcej na: www.marokosklep.com

Marinex – stawiamy na zdrowie

Marinex jest firmą naukowo-badawcza, która od 25 lat dostarcza pacjentom kompozycji wyższych tłuszczów budulcowych, w postaci olejów rybich o biologicznym składzie, niezbędnych Organizmowi Człowieka do uruchomienia genetycznych i fizjologicznych tłuszczozależnych procesów obronno-regeneracyjnych. Odkryliśmy i dowiedliśmy tego 46 badaniami naukowymi u pacjentów i 4 badaniami komórkowymi (onkologicznymi i neurologicznymi) przeprowadzonymi w 22 ośrodkach naukowo–medycznych w Polsce, USA i Danii.

Więcej na: www.biomarinemedical.pl

Medican Campus

Instytut i producent certyfikowanych olejków konopnych CBD. Firma została nagrodzona Polską Nagrodą Jakości Firma pozyskuje CBD z najwyższej jakości kontrolowanych upraw, wyselekcjonowanych gatunków konopi. Produkty są w 100% naturalne i pozbawione działania psychotropowego. Olejki CBD Medican Campus są standaryzowane w jakości ISO 9001, GMP. Produkty powstają na bazie receptur autorstwa Marzeny Łasińskiej, jej doświadczenia zdobywanego latami w Holandii i pasji do medycznego zastosowania konopi. Medican Campus jest także instytucją szkoleniową, która prowadzi szkolenia, kursy oraz konsultacje dostarczając informacji (m.in. dla pacjentów, lekarzy, pracowników służby zdrowia) o zastosowaniu konopi w teorii, praktyce oraz profilaktyce zdrowotnej.

Więcej na: www.medicancampus.org

Mokosh

W nurcie zrównoważonego rozwoju, od 10 lat tworzymy kosmetyki, które odpowiadają potrzebom nowoczesnych, aktywnych kobiet. W oparciu o jakościowe składniki, opracowujemy autorskie receptury z powodzeniem łącząc świat natury ze światem nauki i zachowując przy tym idealny balans. Ogromną wagę przykładamy do badań, dzięki temu możemy oferować produkty, które są bezpieczne, jakościowe i skuteczne, a do tego pięknie pachną. Wierzymy, że zadbana, szczęśliwa i pewna siebie kobieta może zmieniać świat na lepsze.

Więcej na: www.mokosh.pl

MYL Master Your Life

Działamy w oparciu o holistyczne łączenie: teorii i praktyk systemowych, metod klasyfikacji osobowości (Diagnoza kliniczna DSM i Enneagram), neurobiologii i treningów mózgu (treningi neurofeedbacku), psychoterapii poznawczo-behawioralnej (skrypty), analizy transakcyjnej (podosobowości), psychologii humanistycznej i transpersonalnej, biohackingu, medytacyjnej pracy z ciałem i z oddechem, terapii w grupie (Restarting).

Przyczyn ludzkich problemów poszukujemy między innymi w: systemie rodziny, typie osobowości, błędnych przekonaniach, toksycznym środowisku lub traumach z dzieciństwa. Często wszystkie te uwarunkowania zazębiają się ze sobą i wzajemnie się warunkują.

Pomagamy odkrywać, że „posiadanie problemów” to także kwestia sposobu myślenia, pod którym zawsze kryje się pewien zestaw wierzeń. To właśnie twoje przekonania przyciągają lub wzmacniają określone sytuacje. Znajdujemy je, nazywamy a potem zmieniamy.

Więcej na: www.masteryourlife.pl

NOMAK

Od ponad 18 lat działamy jako dystrybutor starannie wyselekcjonowanej żywności ekologicznej, suplementów diety i olejków eterycznych. Naszym celem jest dostarczenie Ci produktów, które w naturalny sposób zadbają o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatów to dla nas od zawsze kwestie priorytetowe.

Co wyróżnia naszą żywność BIO? Zawsze niskie temperatury przetwarzania, brak zbędnych dodatków, najlepsze jakościowo surowce i 100% smaku!

Więcej o nas: www.nomak.pl

Normobaria Wilanów

Normobaria to warunki atmosferyczne (1500 hPa, wyższe stężenie tlenu, wodoru i dwutlenku węgla), w których fizjologia naszych ciał działa w swoim najwyższym potencjale bez skutków ubocznych. Złamana kość, która zwykle zrasta się w 18 dni, przy 3 godzinach w normobarii dziennie pełen zrost osiąga po 6 dniach! Już po 2 godzinach przebywania w warunkach normobarii liczebność komórek macierzystych wzrasta o 100%-300%. Zwiększa się produkcja m.in. melatoniny, serotoniny, kolagenu i elastyny. Wodór odpowiedzialny jest m.in. za zmniejszanie ilości komórek nowotworowych, stanów zapalnych komórek nerwowych i redukcję uszkodzeń DNA.

Więcej o nas: www.normobaria-wilanow.pl

NORSAN

NORSAN: nr 1 w niemieckich aptekach! Naturalne, nieskoncentrowane i dokładnie oczyszczone produkty od NORSAN to gwarancja właściwego wchłaniania oraz uzupełnienia braków w podaży dziennej kwasów DHA i EPA. Produkty NORSAN pochodzą ze zrównoważonych połowów dziko żyjących ryb. Połowy prowadzone są zgodnie z surowymi wytycznymi norweskimi oraz uznanymi na całym świecie certyfikatami Friends of the Sea i IFOS. Podstawą naszych produktów są małe ryby atlantyckie oraz morskie mikroalgi
Schizochytrium sp.

Więcej o nas: www.norsan-omega.pl

Polemika

Polska marka naturalnych kosmetyków z zieloną herbatą Matcha stworzonych z myślą o najbardziej wymagającej grupie odbiorców, szukających naturalnych, bezpiecznych i skutecznych rozwiązań do pielęgnacji swojej skóry. Wszystkie produkty są wegańskie, posiadają certyfikaty takie, jak: PETA, Vegan Society, Viva! i są bezpieczne dla osób w ciąży.

Kompleksowa seria kosmetyków marki Polemika to jakość, wygoda i uniwersalność. Poznaj całą gamę produktów i stań się najlepszą wersją siebie, bez wyrzeczeń i zobowiązań!

Więcej o nas: www.polemika.com.pl

PURITE – Earth is You

100% składników roślinnych i mineralnych, działanie terapeutyczne przed pielęgnacyjnym, ekologia, która zaczyna się od nas samych, czyli bezkompromisowe podejście do nowoczesnych kosmetyków marki Purite.

Wyłącznie rośliny i minerały. PURITE to ręcznie robione kosmetyki zawierające 100% składników roślinnych i mineralnych. W produkcji kosmetyków PURITE wykorzystywane są wyłącznie oleje, masła i woski roślinne, zioła, kwiaty, krzewy, olejki eteryczne, wosk pszczeli, miód, mleko kozie oraz glinki lecznicze i sól z morza martwego. które są naturalnym źródłem składników pielęgnacyjnych i terapeutycznych.

Purite to zmysłowe zapachy, które pochodzą wyłącznie z naturalnych składników zawartych w olejkach eterycznych, olejach i masłach roślinnych.

Więcej o nas: www.purite.pl

SER SERio

Jesteśmy Monika i Michał i jesteśmy założycielami SERio, czyli pierwszego na świecie roślinnego sera z łubinu oraz pierwszego bogatego w białko.

W SERio zajmujemy się produkcją alternatyw dla serów tradycyjnych. Do ich wyrobu używamy surowców pochodzenia roślinnego. Naszym pierwszym produktem był ser z łubinu, który stał się dawno zapomnianą rośliną strączkową, a który jest bogaty w białko, błonnik i minerały. Staliśmy się pierwszą na świcie firmą produkującą roślinne sery właśnie z łubinu. Nasze produkty charakteryzują się wysoką zawartością białka, gdyż zależy nam na tym aby miały właśnie jak największą białkowość utrzymując najlepsze walory smakowe.

Pomysł na SERio powstał w Portugalii, w której przez 6 miesięcy mieszkaliśmy w naszym 30 letnim camperze. Tam natknęliśmy się na łubin, który jest podawany jako przekąska do piwa w każdym barze. Jako weganie, szukaliśmy dobry zamienników nabiału jednak w Polsce jak i zagranicą nie znaleźliśmy żadnego zamiennika, który byłby smaczny, miał dobry smak i do tego był w przystępny cenowo. Jeszcze w podróży powstały pierwsze prototypy sera z łubinu, jednak to podczas programu akceleracyjnego foodech.ac udało nam się dopiąć recepturę i doprowadzić do pierwszej sprzedaży.

Dziś współpracujemy z 30 małymi sklepami w całej Polsce i staramy się dotrzeć do sieci aby rozwinąć skrzydła i rozwinąć sprzedaż. Chcielibyśmy być łatwo dostępni w supermarketach w całym kraju, aby klienci mogli sami wybierać swoje ulubione produkty.

Więcej na: www.serioser.io

Taijitu – terapie holistyczne

Koncept założony parę lat temu przez mgr inż. Piotra Łysoniewskiego – naturopatę, zielarza – fitoterapeutę oraz specjalistę z zakresu aromaterapii i medycyny chińskiej. Swoje działania skupiamy na edukowaniu innych w jaki sposób naturalnymi metodami polepszyć jakość swojego życia. Dodatkowo nasze terapie (akupunktura, kamertony, aromaterapia, konsultacje holistyczne) pomogły już tysiącom osób odzyskać lepsze zdrowie i samopoczucie. Naszym celem jest dotrzeć do jak największej ilości osób szukających alternatywny tam, gdzie do tej pory nie znalazły rozwiązania swoich problemów zdrowotnych!

Więcej o nas: www.taijitu.pl

Tilia Herbs

Tilia Herbs to owoc mojej pasji do naturalnych i skutecznych rozwiązań. Mam przyjemność być wyłącznym dystrybutorem prawdziwej perły-kanadyjskiej firmy FLORA. To firma z 59-letnim doświadczeniem w produkcji organicznych olejów roślinnych i naturalnych suplementów diety. FLORA to troska o ekologiczne uprawy surowców, opakowania i liczne certyfikaty jakościowe. Zapraszam na moje stoisko, gdzie pragnę podzielić się moją pasją i wiedzą o zdrowych tłuszczach i naturalnych rozwiązaniach dla zdrowia.

Więcej o nas: www.tiliaherbs.pl

Tyma Herbs

Marka powstała z ogromnej pasji do zielarstwa, ziołolecznictwa oraz holistycznego podejścia do kwestii pielęgnacji skóry i dbania o nią w szerokiej perspektywie. Ziołowa pielęgnacja to nie tylko nasza specjalizacja lecz przede wszystkim nasza pasja.

Ziołowe Olejanki zostały stworzone z myślą o potrzebach skóry nocą. Wykorzystują jej potencjał do odnowy, dostarczając niezbędnych składników do jej prawidłowego funkcjonowania. Ziołowe mazidła i olejanki to najprawdziwsza esencja z ziół zamknięta w formie naturalnego kosmetyku.

Więcej na stronie: www.tymaherbs.com

Urulu

W Urulu dbamy o świadomą i bezpieczną aromaterapię. Jesteśmy polską marką sprowadzającą olejki eteryczne bezpośrednio z destylarni lub od dostawców, którzy dbają o etyczne pozyskiwanie olejków. Z radością oferujemy olejki destylowane z roślin uprawianych organicznie lub zbieranych z naturalnych stanowisk. Bezpośrednio wspieramy w ten sposób lokalne społeczności w różnych zakątkach świata. W ofercie mamy również wysokiej jakości dyfuzory ultradźwiękowe i inne akcesoria do aromaterapii.

Więcej na stronie: www.urulu.pl

Stowarzyszenie Slow Jogging Polska

Popularyzują metodę biegową prof. Hiroakiego Tanaki z Japonii, jako aktywność fizyczną dla każdego, dla zdrowia i długowieczności. Stowarzyszenie jest również organizatorem kursów animatora i instruktora slow joggingu na licencji Slow Jogging Japan oraz International Slow Jogging Association.

Więcej na stronie: www.slowjogging.eu

VEGA MEDICA

Pomagamy pacjentom naturalnymi metodami w każdej fazie stresu, obniżamy poziom stresu (tlenoterapia biokatalityczna, terapia polem magnetycznym, ONDAMED, zioła, MILTA). Diagnozujemy poziom istotnych neuroprzekaźników i hormonu stresu (badanie EIS), badamy poziom mikroelementów: magnez, lit i wiele innych oraz poziom metali ciężkich (aluminium, rtęć, ołów)-SoCheck. Ustalamy indywidualną dietę eliminującą aktywne czynniki prozapalne, które mogą powodować zaburzenia neuroprzekaźników.

Więcej na: www.vegamedica.pl

Zen Concept

Zen Concept powstało z pasji i czułości do ludzkiego ciała. To holistyczna idea dbania o zdrowie jako świadomy, wielowymiarowy proces. Propagujemy wiedzę oraz naturalne metody profilaktyki i leczenia – pracę z ciałem, emocjami, właściwą regenerację, zgodny z naturą styl życia. Świadczymy usługi akupunktury, akupresury, masażu Zen Shiatsu, dietetyczne, treningi zdrowotne, łączące specjalistyczną wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii, biomechaniki oraz psychologii, z terapiami Medycyny Chińskiej.

Więcej na: www.zenconcept.pl