Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia. O książce

Autor: Wanda Wegener
Wydane przez: Studio S Production, 2010

Niejednokrotnie zdarza nam się słyszeć o potędze ludzkiego umysłu oraz o wpływie sposobu myślenia na nasz los. Ta teoria ma szczególne zastosowanie w przypadku, gdy człowiek dowiaduje się o poważnej chorobie jaką jest nowotwór. Książka Wandy Wegener „Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia” może stanowić światełko w tunelu na drodze, jaką jest walka z chorobą. Książka, która powstała w oparciu o doświadczenia autorki, jest wzbogacona o płytę CD i zawiera ona szereg technik wizualizacyjnych pomagających zrozumieć i w rezultacie przezwyciężyć chorobę.

Wanda Wegener jest psychologiem-terapeutą. Dzięki stosowaniu technik wizualizacyjnych powróciła do całkowitej sprawności po wylewie. Prowadzi ośrodek terapeutyczny w Moryniu, w którym stosuje opracowane przez siebie techniki.

POWIĄZANE POSTY

Powrót do zdrowia. O książce
Autor: Carl Simonton Wydane przez: Ravi, 1998 Ponad piętnaście lat temu u Reida Hensona wykryto rzadką, nieuleczalną postać nowotworu. Lekarze dawali mu niecałe dwa lata [...]
21 sty 2016