Wiosenne oczyszczanie, regeneracja, wsparcie wątroby w ujęciu medycyny chińskiej (28 lutego)

Razem z Piotrem Łysoniewskim – naturoterapeutą, psychodietetykiem, terapeutą i dietetykiem medycyny chińskiej, pomysłodawcą koncepcji „Taijitu – terapie holistyczne”, zapraszamy 28 lutego (środa) o godz. 20:00 na LIVE na Instagramie, którego tematem będzie: wątroba, regeneracja wiosenne oczyszczanie wg medycyny chińskiej.

Podczas spotkania Prowadzący:
omówi energię pory roku – Wiosny,
przedstawi najważniejsze aspekty na które powinniśmy zwrócić uwagę – szczególnie jak wspierać Wątrobę, Pęcherzyk Żółciowy, Krew i swobodny przepływ energii Qi,
omówi kwestię oczyszczania/poszczenia wg medycyny chińskiej,
zaprezentuje produkty, które warto włączyć wiosną do diety,
przekaże zalecenia i wskazówki wg dietetyki medycyny chińskiej i dietetyki funkcjonalnej, aby jak najlepiej dostosować swoje żywienie do energii wiosny,
na koniec będzie też czas na pytania uczestników i uczestniczek LIVE’a zadane w komentarzach.

Piotr Łysoniewski – naturoterapeuta, psychodietetyk, terapeuta i dietetyk medycyny chińskiej, pomysłodawca konceptu Taijitu – terapie holistyczne. Posiada zarówno szeroką wiedzę jak i doświadczenie na polu żywienia i gotowania – zarówno w kuchni polskiej jak i orientalnej. W swej pracy posługuje się technikami zaczerpniętymi z Tradycyjnej oraz Klasycznej Chińskiej Medycyny i łączy je z kuchnią Pięciu Przemian, tak aby jedzenie nie tylko dostarczało pełni swych walorów smakowych, ale stanowiło lekarstwo dla naszego Ciała i Duszy. Swym nieprzeciętnym podejściem do jedzenia, pokazuje Światu, że pokarm może być jedną ze wspaniałych i skutecznych metod do samouzdrawiania na każdym poziomie, czego można doświadczyć na Jego warsztatach gotowania. Prócz dietetyki w swej pracy z pacjentem wykorzystuje akupunkturę, zioła, aromaterapię (szczególnie w kontekście medycyny chińskiej!), muzykoterapię (kamertony), probiotykoterapię, terapię wisceralną, pracę z nerwem błędnym, emocjami i traumą. Zafascynowany taoistyczną praktyką QiGong w linii Evy Wong. Więcej na www.taijitu.pl. FB: @Taijitu – terapie holistyczne. IG: @taijitu_terapie_holistyczne.

Spotkanie LIVE nie wymaga zapisów zapraszamy na profil Fundacji Bądź na Instagramie @fundacja_badz, 28 lutego o godz. 20:00. LIVE pojawi się jako post.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ