Wspólnie pokonajmy raka. O książce

Autor: Krzysztof Składowski
Wydane przez: Znak

Książka odpowiada na wiele pytań, których chorzy często nie mają komu zadać. Omawia przyczyny powstawania nowotworów, ich rodzaje, sposoby diagnostyki i leczenia oraz zapobiegania chorobie. Wychodzi naprzeciw lękom pacjentów i ich rodzin, oswaja z medyczną terminologią, pokazuje, że po chorobie, a nawet w jej trakcie można prowadzić prawie normalne życie. Łączy osobiste historie pacjentek z rzeczowymi wyjaśnieniami jednego z najlepszych polskich onkologów. Co bardzo ważne – odnosi się do polskich realiów, w których jak najbardziej można wygrać z chorobą i spotkać wspaniałych lekarzy z prawdziwym powołaniem.

POWIĄZANE POSTY

Powrót do zdrowia. O książce
Autor: Carl Simonton Wydane przez: Ravi, 1998 Ponad piętnaście lat temu u Reida Hensona wykryto rzadką, nieuleczalną postać nowotworu. Lekarze dawali mu niecałe dwa lata [...]
21 sty 2016