Zdobądź wyjątkową czapkę Paris Hendzel x Mamastudio z limitowanej serii i wesprzyj działanie Fundacji Bądź!

Zdobądź wyjątkową czapkę Paris Hendzel x Mamastudio z limitowanej serii i wesprzyj działanie grupy oddechowej Poco a Poco Fundacji Bądź!

Zamówienia na: czapka@fundacjabadz.pl

Cena 109 PLN z przesyłką. Uwaga, liczba sztuk ograniczona. Wysyłamy do wyczerpania zapasów, zatem kto pierwszy ten lepszy!
•••
@Repost Mamastudio / Uwaga, L’ attention. Oto nowa limitowana edycja naszych marmurowych czapek z daszkiem. Kolaboracja Mamastudio X Paris Hendzel oraz Fundacji Bądź. Ręcznie wykonane, marmoryzowane paterny i recznie szyte, prawilne pięciopanelówki. Must have na lato 2023. Cena 109 PLN z przesyłką. Cały dochód z tej wyjątkowej i krótkiej serii przeznaczamy w całości na działalność naszej ulubionej fundacji Bądź – projektu oddechowego Poco a Poco. Mamastudio poleca. Nakryj głowę czapką i chroń jej zawartość. Salut.