Punk dla Ukrainy fest, podziękowania (13 marca)

Drodzy,

nasza Fundacja powstała by łączyć różne środowiska w imię wspólnego dobra. W ubiegłym roku zbieraliśmy razem z kibicami piłkarskimi pieniądze na wsparcie siedleckiego szpitala i zakup środków ochrony dla medyków walczących na frontowej linii z pandemią. Dziś donosimy o wielkim sercu Punkowców, którzy 13 marca zorganizowali koncert „Punk dla Ukrainy fest” w klubie Pogłos i sprzedając bilety i gadżety zebrali łącznie 14103 PLN!

Ale na tym nie koniec – całą sumę przekazali Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” jako darowiznę na rzecz pomocy Ukrainie!

Dziękujemy! Pieniądze przeznaczymy na zakup sprzętu medycznego dla szpitala wojskowego w Czerniowcach i szpitala weteranów wojennych w Kijowie.

Szczególne podziękowania kierujemy do:
Radosław Sternbauer – menedżera klubu Pogłos,
Piotr Maciukiewicz – organizatora koncertu,
Teodor Skoczyński za pomoc w kontakcie,
Aleksandra Nowińska za dopingowanie punkowców przy zbiórce
Maciek Żulewski za wsparcie organizacyjne.
I oczywiście do wszystkich pracowników i pracownic klubu Pogłos za zorganizowanie koncertu.

Punk’s not dead!