5. Kongres medycyny Integralnej – podziękowania

5. Kongres Medycyny Integralnej. Ja i Świat w pełni zdrowia. Fundacja Bądź x Fundacja Legii powoli przechodzi do historii, wierzymy, że przekazana WIEDZA, NARZĘDZIA i POZNANI LUDZIE będą dla Was INSPIRACJĄ I WSPARCIEM w dalszych poszukiwaniach na ścieżkach ku zdrowiu i równowadze wewnętrznej.

Dziękujemy Prelegentkom i Prelegentkom, wszystkim prowadzącym Warsztaty oraz Uczestnikom i Uczestniczkom Panelu za niesamowitą dawkę wiedzy i podzielenie się swoją pasją i doświadczeniem. Ukłony także dla tłumaczki z języka angielskiego – Marty Niziol-Wojniusz.

Dziękujemy Fundacja Legii za miesiące wytężonej pracy i wsparcie przy współorganizacji Kongresu: Annie Mioduskiej, Magdzie Pelczyńskiej-Korzun, Mai Gasik, Kamilowi Dudkowi, Kacprowi Kowbeli oraz Mateuszowi Gocejnie! To była prawdziwa GRA ZESPOŁOWA!

Dziękujemy Instytut Psychoimmunologii IPSI za wsparcie merytoryczne i nieocenioną pomoc oferowaną zawsze, gdy tylko się do Was zwracamy.

Dziękujemy naszym Kongresowym Sponsorom i Partnerom: Adamed Expert Asekol PL – Love Recykling Boiron Long Life Clinic Sante Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Cisowianka Nice To Fit You Screen Network & Partnerom Medialnym: Zwierciadło Glamour.pl Hipoalergiczni i Oli Uszyńskiej za czuwanie nad całością i szerokie działania PR wokół Kongresu.

Dziękujemy prowadzącej Kongres ONE AND ONLY – Agnieszce Cegielskiej za przyjaźń i ogrom wsparcia!

Dziękujemy naszym WSPANIAŁYM – Wolontariuszom i Wolontariuszkom za zaangażowanie i pełen profesjonalizm!

W sobotę wspierali Nas i Was: Krystyna Ciepły Magdalena Assanowicz Mieszko Bieniek, Mateusz Pacholczak Kinga Wil-Dincă Ewa Meissner Joanna Skoneczna Marzena Liolu, Edyta Dulny, Roman Dziaduch Anna Sierżęga Iwona Walińska Justyna Stefańska Aleksandra Sokołowska Aleksandra Walińska Karolina Demianiuk Martyna Machoń Agata Wojdalska Beata Szlagor Małgorzata Białas – Szostak Joanna Białecka Magda Koźluk Małgorzata Rosa Justyna Bogus Marcel Brzozowski Grzegorz Graczyk Maja Juras Magdalena Juda Magdalena Winiarska Monika Urbańska Małgorzata Nawrocka-Steć Monika Bünger-Pielach Sylwia Kamińska Magda Gorfińska Żenia Aleksandrowa Julita Malinowska

Wielki ukłon dla Małgosi Sabali i Aleksandry Nowińskiej za czuwanie nad całością!

Dziękujemy autorce kongresowej identyfikacji wizualnej i twórczyni niezliczonej liczby grafik, plakatów i plansz do promocji – Iwonie Jasińskiej! Uściski za ekstra wsparcie w przygotowaniu materiałów drukowanych dla Anny Piwowar i Joanny Jakubowicz za opiekę nad całością!

Dziękujemy naszym kongresowym wystawcom ze STREFY EXPO za podzielenie się swoją pasją i tworzenie produktów i usług, dzięki którym na co dzień możemy poczuć się lepiej! A Dominice Zalewskiej – Kos za otoczenie nas wszystkich opieką, nie tylko w tej strefie! Ukłony za wsparcie tej strefy także dla Weroniki Kucharskiej i Kasi Lepy.

I wreszcie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w produkcję i realizację foto i wideo Kongresu: Lindzie Parys, Tomkowi Sperze z Agencji Osobiście, Bartkowi Karczmarkowi oraz Patrykowi Bugajskiemu z All Hands Agency! Ekstra uściski także dla Pawła Sławskiego i Franciszka Płóciennika z All Hands za ekstra wsparcie w komunikacji i PR wydarzenia!

Wielkie dzięki dla Wojtka Kołacza za pomoc ze stroną internetową o każdej porze dnia i nocy.

To oczywiście dopiero POCZĄTEK wspomnień i podziękowań przepraszamy, że nie damy rady w jednym poście wymienić i ukłonić się wszystkim, ale obiecujemy WIĘCEJ niebawem!

DZIĘKUJEMY ZA KONGRES 2024! 🧡 Do zobaczenia za ROK!

Zespół Fundacji Bądź
Orina Krajewska Zosia Wodnicka Joanna Jakubowicz Aleksandra Nowińska Krzysztof Nowiński Agnieszka Zakrzewska Maciek Żulewski Katarzyna Lepa, Eugene Moiseenko Anna Wiklińska Marta Bieniek Kinga Baranowska Kamila Wujec.
fot. Linda Parys