Zbieramy elektrośmieci (9 marca)

Drodzy, Drogie!

Odwiedzając nas w sobotę na 5. Kongresie Medycyny Integralnej. Świat w pełni zdrowia, zabierzcie ze sobą domowe elektrośmieci! Dzięki współpracy z marką Asekol PL – Love Recykling przez całą sobotę będzie można zostawić w odpowiednich pojemnikach zalegające w domu elektroodpady, baterie i akumulatory!

Zbieramy ELEKTROODPADY oraz zużyte baterie:
Zbieramy kompletny* zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, który do działania potrzebował prądu z gniazdka lub z baterii. Zbiórce podlegają urządzenia oznaczone znakiem przekreślonego kosza.

Małe elektrośmieci:
suszarka, prostownica do włosów, mikser, toster, waga kuchenna lub łazienkowa, żelazko, laptop, tablet klawiatura, cyfrowe ramki LCD do zdjęć myszka, słuchawki, telefony, kamery, odbiorniki radiowe, piloty, pamięć USB, power banki, drony, młynek do kawy, zabawki elektryczne, zasilacz, przewody elektryczne, kalkulator, noże elektryczne, czajnik elektryczne, zegary i zegarki, golarki elektryczne, światełka
choinkowe, latarki i lampki, masażery osobiste, wiertaki i inne elektronarzędzia, lampy LED, tonery z chipem, routery, GPS, czujniki dymu, regulatory ciepła, termostaty, małogabarytowe wyroby medyczne, małogabarytowe przyrządy do monitorowania i kontroli.

Baterie i akumulatory:
Zużyte baterie i akumulatory używane w telefonach, elektronarzędziach (np. wkrętarkach), zabawkach, pilotach, zegarkach, baterie jednoogniowe typu AA, AAA, R20, guzikowe i inne które bez problemu można przenieść ręcznie i które były przeznaczone do używania w gospodarstwach domowych.

Pojemniki będę ustawione w strefie EXPO oraz dodatkowo przed stadionem Legii Warszawa także znajduje się duży kontener na takie odpadki.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ