All Hands Agency wesprze komunikacyjnie Fundację Bądź

Agencja marketingowa All Hands Agency została partnerem komunikacyjnym Fundacji Małgosi Braunek Bądź. W ramach współpracy agencja opracuje strategię komunikacji oraz wesprze Fundację w budowaniu relacji z mediami oraz partnerami biznesowymi.

Agencja będzie odpowiadała również za działania public relations dotyczące 5. Kongresu Medycyny Integralnej „Bądź w pełni zdrowia”, który odbędzie się 9 marca 2024 w Warszawie. Współorganizatorem 5. edycji Kongresu jest Fundacja Legii, a partnerem merytorycznym Instytut Psychoimmunologii IPSI.

Fundacja Małgosi Braunek Bądź działa w Polsce od 2015 roku i aktywnie edukuje o konieczności całościowego podejścia do zdrowia, profilaktyki oraz leczenia. Promuje wiedzę naukową o metodach zapobiegania chorobom, komplementarnych narzędziach leczenia oraz sprawdzonych sposobach poprawy jakości życia w przebiegu chorób onkologicznych i cywilizacyjnych. Fundacja Bądź organizuje również cyklicznie webinary, warsztaty oraz kursy poświęcone edukacji prozdrowotnej i budowaniu ogólnego dobrostanu.

All Hands Agency to agencja marketingowa skupiona wokół idei zrównoważonego rozwoju. Specjalizuje się w obsłudze marek z zakresu działań CSR, przygotowywania strategii, komunikacji z mediami oraz produkcji specjalistycznych treści.

CZYTAJ NA NGO.PL

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ