JOYINME & Orina Krajewska dla WOŚP: unikatowa mata do jogi. Start licytacji

Łączymy siły dla WOŚP! Orina Krajewska oraz Paulina Niedzielska & Jagoda Schäpper – współzałożycielki jogowej marki JOYINME stworzyły wyjątkową matę do jogi, która trafiła na licytację i zasili zbiórkę z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!

LICYTUJ MATĘ

Ilustracja projektu Jagody Schäpper inspirowana jest holistyczną filozofią i stylem życia Oriny Krajewskiej. Proces tworzenia wspólnego wzoru był bardzo organiczny – podkreśla Jagoda. Wyszedł od słuchania podcastów Oriny Krajewskiej, w których rozmawia o zdrowiu, dążeniu do równowagi wewnętrznej i emocjonalnej z terapeutami, lekarzami i autorami książek. Właśnie te rozmowy pozwoliły Jagodzie wejść do świata Oriny, poznać jej spojrzenie na to, czym jest zdrowie i jak o nie dbać holistycznie. Jej punkt widzenia okazał się Jagodzie bardzo bliski, a wywiady Oriny inspirujące. Wzór maty stworzyły wspólnie przekładając filozofię Oriny na znaki, które ozdobiły matę.

Jej integralne podejście do zdrowia jest tożsame z filozofią JOYINME – przyznaje Paulina Niedzielska, połowa kobiecego duetu JOYINME i dodaje, że to nie tylko dbanie o kondycję fizyczną, ale emocjonalną i psychiczną, które zaczyna się od wsłuchania w siebie. Tej uważności uczą właśnie joga i medytacja, które promowuje JOYINME.

Odręczna grafika stworzona we współpracy z Oriną to ekspresja kobiecości, intuicji oraz fizycznej i duchowej natury. Uniwersalne znaki odnoszą się do świata przyrody, żywiołów, kobiecej cielesności, jogi i pozamaterialnej rzeczywistości. Wszystkie łączy linia symbolizująca równowagę ciała, umysłu i ducha. To przypomnienie, że wszystko jest ze sobą powiązane i zachęta do szukania balansu w każdej dziedzinie życia, w relacji ze sobą i ze światem.

Mata sygnowana jest podpisem Oriny. Zaprojektowana specjalnie dla WOŚP, trafi na licytację tylko w jednym egzemplarzu. Drugi egzemplarz posiada Orina. Liczymy, że efekt naszej współpracy ucieszy każdego, kto podąża za naszą marką, chce wesprzeć WOŚP i ćwiczyć na macie innej, niż wszyscy.

Zapraszamy Was do licytacji tej niepowtarzalnej maty!

Orina Krajewska & Fundacja Bądź

Paulina Niedzielska & Jagoda Schäpper

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ