Bądźmy Blisko. Будьм близько x IOM Poland x Fundacja W Stronę Dialogu. Relacja z wydarzenia

Za nami kolejna edycja projektu Bądźmy blisko-warsztat aromaterapia&joga I Будьмо поруч-майстер-клас з ароматерапії йога для дітей! Udało nam się połączyć wszystko, w co wierzymy najmocniej (💛 i co kochamy najbardziej) życzliwe bycie razem i rozmowy, jogę dla dzieci i warsztaty plastyczne, praktyczną aromaterapię dla kobiet, wspólne gotowanie.

A wszystko odbyło się w cudownej przestrzeni Fundacja W Stronę Dialogu z udziałem jej podopiecznych oraz kobiet uchodźczych z Ukrainy, będących pod opieką IOM Poland.

Kolejne spotkania niebawem, działamy dalej! I dziękujemy wszystkim osobom, które współtworzyły z nami to wydarzenie:

Prowadzenie warsztatów jogowych dla dzieci oraz tłumaczenie: Aga Lewalska-Graczyk & Oksana Pekarchuk
Warsztaty aromaterapii oraz tłumaczenie: Magdalena Winiarską & Vladislav Grin
Wspólna kuchnia: Rita & Samira Sorochynskie
Wsparcie warsztatów plastycznych: Aleksandra Nowińska
Koordynacja Anna Bułat / Fundacja W Stronę Dialogu & Agnieszka Zakrzewska / Fundacja Bądź & Lidia Pańków / IOM Poland
Grafiki projektu: Kaja Kusztra
Zdjęcia: Artur Motolyanets