Orina Krajewska & Medytujemy. LIVE Fundacji

Czy można zapracować sobie na długie, szczęśliwe życie w zdrowiu? Co na ten temat mówi ajurweda?

Orina Krajewska – aktorka, autorka książek, twórczyni podcastów o zdrowiu oraz Karolina i Maciej Szaciłło – specjaliści zdrowego trybu życia, autorzy bestsellerowych książek, zapraszają 30 stycznia (wtorek) o godz. 19:00 na rozmowę w formie LIVE’a na Instagramie @orina.krajewska & @medytujemy na temat długowieczności.

Odżywcza, wypełniona m.in. warzywami, owocami, dobrymi węglowodanami i minimalną ilością białka zwierzęcego (ze zrównoważonego, ekologicznego gospodarstwa) dieta, ruch, obniżenie poziomu stresu, poczucie celu w życiu, pozytywne nastawienie i miłość – to w skrócie czynniki wpływające na długowieczność.

Co o sposobach na długowieczność mówi ajurweda?
Czy ajurweda sprawdzi się też współcześnie jako pomoc w radzeniu sobie ze stresem?
Skąd czerpać wiedzę o prawidłowej dla nas diecie, metodach dbania o równowagę psychiczną?

To tylko niektóre wątki tego spotkania. Będziemy rozmawiać też o najbliższych wydarzeniach Majówce z medytacją, jogą i ajurwedą w Indiach organizowanej przez Medytujemy oraz o 5. Kongresie Medycyny Integralnej, który już 9 marca na stadionie Legia Warszawa!

Karolina i Maciej Szaciłło – specjaliści zdrowego trybu życia oraz eksperci ds. zdrowego i ekologicznego żywienia. Karolina prowadzi bloga MEDYtuJEMY oraz własną manufakturę ajurwedyjskich olejów ziołowych Prakriti. Maciej organizuje liczne kursy, szkolenia i warsztaty zdrowego gotowania. Wspólnie prowadzą warsztaty i szkolenia poświęcone medytacji, ćwiczeniom oddechowym i zdrowemu odżywianiu. Są autorami poradników dietetycznych poświęconych zdrowiu i oczyszczaniu organizmu – m.in. „Detoksy. Jak oczyścić swój organizm”, „Depresja. Jedzenie, które leczy”, „Żyć dobrze z alergią”, „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem”. Więcej: medytujemy.pl

Orina Krajewska – aktorka i twórczyni podcastów o zdrowiu. Autorka książek „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź” i „Siła umysłu. Siła emocji Duchowe ścieżki zdrowia”. Felietonistka i autorka podcastów o zdrowiu na Vogue Polska „Jestem i Będę” oraz „Holistyczne ścieżki zdrowia”.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ