Dołącz do strefy stoiskowej podczas 5. Kongresu Medycyny Integralnej

Jeśli reprezentujesz markę, producenta/-kę, miejsce, usługę, których misją jest dbanie o zdrowie i szeroko pojęty dobrostan (well-being), ważny jest dla Ciebie świadomy rozwój, a Twoimi Klientami/-kami są osoby, dla których istotne jest dbanie o siebie, swoje zdrowie, rozwój i ekologię zaprezentuj się na 5. Kongres Medycyny Integralnej. Świat w pełni zdrowia, 9 marca!

Wszystkich informacji udziela Dominika Zalewska-Kos: dominika.zalewska-kos@fundacjabadz.pl

Zapraszamy do dołączenia do naszej strefy wystawienniczej, gwarantującej nie tylko szeroką widoczność produktów i usług, autentycznych odbiorców, ale i aktywne uczestnictwo w jednym z najważniejszych wydarzeń w Polsce!

Organizatorami 5. edycji Kongresu jest Fundacja Bądź i Fundacja Legii partnerem merytorycznym Instytut Psychoimmunologii IPSI.