Bądźmy blisko – warsztat aromaterapii + jogi dla dzieci

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji solidarnościowego programu Fundacji Bądź – Bądźmy Blisko I Будьм близько. Tym razem nasze wydarzenie dedykujemy kobietom z dziećmi z Ukrainy, Białorusi, Polski lub i innych krajów. Spotkanie odbędzie się w języku polskim z tłumaczeniem na język ukraiński.

W programie zajęcia ruchowe połączone z zajęciami plastycznymi dla dzieci (praktykę poprowadzą Agnieszka Lewalska – Graczyk i Oksana Pekarchuk) oraz warsztat aromaterapii dla kobiet, który poprowadzi Magda Winiarska. Będziemy się relaksować, posłuchamy jak olejki eteryczne mogą nam pomóc złagodzić poczucie stresu i napięcia. A następnie razem przygotujemy coś pysznego podczas warsztatu wspólnej kuchni pod okiem pani Natasza Yazepchuk z Fundacji W Stronę Dialogu.

Zapisy: SMS lub Telegram na numer tel. +48 515 198 307. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zgłoszeniu obecności, prośba o informacje o wieku dzieci. Wydarzenie jest bezpłatne.

Plan dnia:
10:00-12:00 joga i zajęcia plastyczne dla dzieci (w języku polskim z tłumaczeniem na język ukraiński)
10:00-12:00 warsztat aromaterapii dla kobiet (w języku polskim z tłumaczeniem na język ukraiński). Uczestniczki warsztatów aromaterapii po warsztacie dostaną drobne aromaterapueutyczne upominki do samodzielnego stosowania w domu.
od 12:00 -14:00 wspólna kuchnia, wspólne gotowanie i jedzenie (w języku polskim z tłumaczeniem na język ukraiński).

Zgłoś się lub przekaż tę wiadomość osobie, która może być zainteresowana!

Wydarzenie realizowane dzięki dofinansowaniu: IOM, PRM. Dziękujemy Fundacji W Stronę Dialogu za ugoszczenie nas w swojej przestrzeni. Grafika projektu: Kaja Kusztra.

Zapraszamy!

🇺🇦 Запрошуємо взяти участь у черговому випуску програми Солідарності Fundacji Bądź – Bądźmy Blisko| Фундації «Будь – Будьмо близько». Цього разу наш захід присвячений жінкам з дітьми з України, Білорусі, Польщі та інших країн. Зустріч проходитиме польською мовою з перекладом на українську.

Програма включає заняття фізичними вправами у поєднанні з уроками мистецтва для дітей (практику проводитимуть Агнешка Левальська – Грачик та Оксана Пекарчук) та майстер-клас з ароматерапії для жінок (вестиме Магда Вінярська). Ви зможете розслабитися та послухати, як ефірні олії можуть допомогти зняти відчуття стресу та напруги. Потім ми разом приготуємо щось смачненьке під час майстер-класу спільної кухні під керівництвом Наташі Язепчук з Fundacji w Stronę Dialogu |Фундації «Назустріч Діалогу».

Реєстрація: СМС або Телеграм за номером телефону +48 515 198 307. Порядок реєстрації в черзі буде збережено відповідно до порядку запису. Під час реєстрації просимо вас надати інформацію про вік дітей. Захід безкоштовний.

Розпорядок дня
10:00-12:00 заняття йогою та мистецтвом для дітей (польською мовою з перекладом на українську)
10:00-12:00 майстер-клас з аромотерапії для жінок (польською мовою з перекладом на українську). Після майстер-класу з аромотерапії його учасники отримають невеличкі ароматерапевтичні подарунки для використання вдома.
12:00 -14:00 майстер-клас спільної кухні, спільне приготування та споживання їжі (польською мовою з перекладом на українську).

Запишись або перешли це повідомлення тому, хто може бути зацікавлений!
Захід проведено завдяки фінансуванню: ІОМ, PRM. Дизайн графіки Кая Куштра

Дякуємо Фонду «Назустріч Діалогу» за те, що він прийняв нас у своєму приміщенні.
Запрошуємо!